Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért van az hogy ezen az...

Miért van az hogy ezen az oldalon szinte senkivel nem lehet normálisan ismerkedni, barátkozni.Mindenki kb pár mondat után le lép vagy ha átmegyünk másik platformra 2 mondat után soha többé nem hallok róla? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok már esve hogy ennyire szerencsétlen nem lehetek.
2021. márc. 29. 20:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. márc. 29. 20:25
 2/16 anonim válasza:
Lehet hogy másik platformon lát rólad képet, nem tetszik neki, és emiatt?
2021. márc. 29. 20:25
 3/16 A kérdező kommentje:
22 lány
2021. márc. 29. 20:25
 4/16 A kérdező kommentje:
Tény hogy nem vagyok egy divatmodell de azért olyan csúnya sem vagyok hogy fejvesztve menekülni kéne. Ráadásul csak barátságról van szó még csak nem is párkeresésröl
2021. márc. 29. 20:28
 5/16 anonim válasza:

Akkor megkönnyítem a dolgod. Velem lehet beszélgetni.

Ezen az oldalon viszont semmi értelme emberekre ráírogatni, mert ha elküldesz 10 üzenetet, abból jó esetben ketten válaszolnak, de ők is eltűnnek a harmadik után.

2021. márc. 29. 20:28
 6/16 anonim válasza:
vagy válaszolnak, egy órán át jó a beszélgetés, majd soha többet nem ír. Vagy írok neki még minden nap egy hétig, majd rám förmed, hogy mit zaklatom - a mindennapi "jó reggelttel..."
2021. márc. 29. 20:30
 7/16 anonim válasza:
Nekem meg az a gondom, hogy mondjuk valakivel jól elbeszelgetek itt, de nem akar máshova menni. Pedig néha sokkal jobb szóban beszélgetni, mint állandóan potyognk
2021. márc. 29. 20:30
 8/16 anonim válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul! Ez egy ilyen oldal! Itt mindenki név és arc nélkül van jelen! És e miatt rengeteg itt a negatív ember, persze tisztelet a kivételnek! Ha szeretnél barátkozni vagy őszintén beszélgetni szerintem erre nem ez a legjobb hely.
2021. márc. 29. 20:49
 9/16 anonim válasza:
Részvétem, én is ezt tapasztalom :D
2021. márc. 29. 20:54
 10/16 anonim válasza:
Egy fontos kérdés: a beszélgetésekben te is partner vagy és legalább rendszeresen visszakérdezel, vagy az a típus vagy, aki 2-3 szóban válaszol mindenre, aztán várja, hogy a beszélgetőpartnere tovább kérdezgessen??
2021. márc. 29. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!