Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti hogy fogadnátok,...

Lányok, ti hogy fogadnátok, ha az utcán hozzátok lépne egy pasi, és pár mondat után elkérné a számotokat vagy elérhetőséget későbbi randizáshoz? Van rá sansz hogy megadnátok?

Figyelt kérdés
Nem járok bulikba, a netes ismerkedés elég unalmas passzív és béna, és úgyis élőben derül ki, hogy néz ki a másik. De élőben oda toppanni egy idegen csajhoz aki lehet épp megy valahová, kicsit rázós :)

2020. júl. 30. 10:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet szerencséd, de általában nem nyitottak erre. De felszínes se legyél, a hogy néz ki dolog arra utal. Nem attól lesz jó egy kapcsolat. Én a párom neten ismertem meg, még képen se láttam míg nem találkoztunk. 6 éve együtt vagyunk.
2020. júl. 30. 11:02
 2/11 anonim válasza:
Nem, nem adnám meg. :)
2020. júl. 30. 11:02
 3/11 anonim válasza:

Ha egy brutál frappáns szöveggel állnál oda, és nyilván a külsőd is megfogna akkor elgondolkoznék.


És talán igen a válaszom.


De ez rizikós, mert ilyenkor felmerülhet az illetőben, hogy miért itt, és jézusom mit akarsz, mi vagy te?!


Ettől függetlenül ha tényleg egy olyan dumával állnál elő ami abszolút megfogna (a külsővel együtt) akkor azt mondom megadom.

2020. júl. 30. 11:12
 4/11 anonim válasza:
Én randiztam már olyannal, aki buszon szólított le. Most ha valaki megy az utcán és láthatóan siet valahova az el fog küldeni a francba, de aki láthatóan ráér (mert úgyis buszozik 20 percig) annál esetleg van esélyed. Mielőtt leszólítod őket, már a testbeszédükből is látszik, hogy nyitottak lehetnek-e. Pl visszamosolyog-e rád, vagy elfordul.
2020. júl. 30. 11:17
 5/11 anonim válasza:

Nem. Nekem tök para lenne hogy egy vadidegen a semmiből elkezdene nyomulni rám.

Ha esetleg még ügyet intézni is megyek akkor meg különösen zavarna hogy valaki vesztegeti az időmet.

2020. júl. 30. 11:45
 6/11 anonim válasza:
Most miért?! Szerintem nincs vele baj! 😂 sokkal jobb mintha csak neten rámírna valaki, hogy " sya teccel". Persze el kell kapni a jó alkalmat és figyelni kell rá, hogy ne úgy tűnj mint egy szervkereskedő🔪
2020. júl. 30. 12:20
 7/11 anonim válasza:
Az ilyen pasik szánalmasak. 19L
2020. júl. 30. 13:06
 8/11 anonim válasza:

"Persze el kell kapni a jó alkalmat és figyelni kell rá, hogy ne úgy tűnj mint egy szervkereskedő"

Csakhogy az ilyen pasik többnyire 0 aggyal rendelkeznek. Majd pont a jó alkalmat figyelik. Baszni akarnak és azért bármit megtesznek. Még inzultálják is csajokat, ha kell. Igen, ez az, ha konkrétan zavarod a lányt!


Én is szólítottam már le csajt bárhol, de csakis úgy hogy láttam hogy bejövök neki, mégis az esetek nagyon kevés százalékából lett bármi is.

Konkrét szitu: villamos, végig szemezek egy csajjal, leszállok ott ahol ő, majd közli velem hogy ő nem is nézett és különben is van barátja:D


Aki foglalkozik magával, eljár szórakozni, edzeni, vagy bármi, ott tud ismerkedni!

2020. júl. 30. 13:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja szánalmas vagyok, az leírhatná, hogy szerinte mi ma az ismerkedés helyes módja? Mert szerintem az a rohadt szánalmas hogy egész nam a szaros telefonotokat nyomkodjátok, tinderen meg fene tudja hol arctalan idegenekkel cseverésztek, de ha egy pali kultúráltan és tökösen oda lép hozzátok és azt mondja . Hello, bocs hogy megszólítalak, de nagyon tetszik a mosolyod, lenne kedved meginni velem egy kávét? - erre azt mondjátok szánalmas meg béna. eléggé elcseszett világban élünk :(
2020. júl. 30. 13:50
 10/11 anonim válasza:
Szerintem meg aki le mer szólítani, az tökös! Mostanában a fiúk egy része fél a lányoktól.Ha tetszik a srác, igent momdanék
2020. aug. 2. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!