Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az idősebb férfi a fiatalabb...

Az idősebb férfi a fiatalabb lányban minden esetben csak a "testet" látja?

Figyelt kérdés
Általában egy ilyen kapcsolatban az előítéletek szerint a lányok a pénzre, a férfiak a külsőre hajtanak. Vannak olyan férfiak, akiket emellett a lány belső tulajdonságai/személyisége is érdekel? Mert ha nincsenek, akkor nem kezdek el feleslegesen reménykedni. :D

2021. márc. 31. 02:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én a társaságot, a közös programok lehetőségét látom benne.
2021. márc. 31. 05:31
 2/14 molnarmarcell21 válasza:

Természetesen nem csak a testet látjuk a fiatalabb lányban, de ez mindig az adott embereken múlik. Reménykedj nyugodtan :)


Legrosszabb esetben lesz egy szép estétek és egy összetört szíved, ami még mindig jobb, mint egy összetört szív szép este nélkül, nem?

2021. márc. 31. 07:06
 3/14 anonim válasza:
Van, aki a fiatalkorát akarja újraélni, van, akit az irányítható partner vonz, tehát nem csak a test,
2021. márc. 31. 07:48
 4/14 anonim válasza:
Osztom 3-ast, hogy fiatalnak érzi magát mellette (kapuzárási pániknál ez elsődleges motiváció férfiaknál, hogy bizonyítani akarnak meg villogni mások előtt) és remélheti, hogy az illető még jobban alkalmazkodik az ő életébe, mint amennyire neki kell hozzá (kényelmesebb). Plusz hogy több tiszteletet kap, mint mondjuk egy tipikus előző párkapcsolato(ka)t túlélt korabeli nőtől, akár tapasztalati, akár egzisztenciája okán. Ha meg még gyereket akar akár nagypapa korban, arra is logikus választás (bár elég önző a gyerekre nézve).
2021. márc. 31. 08:26
 5/14 anonim válasza:
Ja és mindezek miatt nagyobb eséllyel önmagát fogja szeretni abban a tükörben, amit a belé szerelmes jóval fiatalabb lánytól kap. Aki pedig lehet, hogy egy olyan apukát "kap vissza", aki végre figyel rá, a kis hercegnőre. Ez nagyon tudja vonzani a nőket, ha gyerekkorukban hiányzott. Tehát lehet kényelmes, nagy lelkizős kapcsolat akár évtizedekig és kialakulhat belőle egy ragaszkodás a felgyűlő közös élmények miatt, csak nem feltétlenül egymás személyiségét szeretik meg.
2021. márc. 31. 08:33
 6/14 anonim válasza:
Elmesélem a saját élményemet. 30-as férfi vagyok, de egész életemben fiatalabbnak gondoltak, akik nem ismertek. Egyszer megismertem egy 18-19 körüli lányt, amint kiderült, ő is jóval fiatalabbnak vélt engem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszett meg első látásra, de amikor megtudtam, hogy milyen fiatal, kezdtem rosszul érezni magam, de igyekeztem, hogy ne sejtsen semmit. Sokat viccelődött, csipkelődött velem, és amikor a szemébe néztem, szégyellősen mosolygott, és sokszor lesütötte a szemét. Tudtam, hogy mit gondolna rólam, ha kezdeményeznék, mivel egy idő után talán számára is kiderült, hogy bőven 30 fölött vagyok, bár ez konkrétan sosem került szóba. Nyilván hízelgett az érdeklődése, egyébként sosem voltam népszerű, és a bezárkózásom miatt a fiatalságom is szinte társas kapcsolatok nélkül, magányban telt el. Őrlődtem, mert szerettem volna tisztázni vele a dolgokat, de közeledni sem akartam. Egész nyáron át ment ez a dolog, aztán amikor biztosra vehettem, hogy jó eséllyel nem fogunk többé (vagy legalábbis hosszú ideig biztosan nem fogunk) találkozni, akkor elhívtam, mert sejtettem, hogy nemet fog mondani. Jó viszonyban váltunk el, ő is tisztességes volt, bár én szerettem volna hosszabban kifejteni neki azt, hogy ne gondoljon vén kecskének, és hogy jobban szerettem volna, ha utál, mert akkor nekem is könnyebb lett volna. Nem akarom hősként beállítani magam, de az tény, hogy igyekeztem távolságot tartani tőle, még ha vonzott is. És egyébként kíváncsi lettem volna rá, a személyiségére, még ha nyilvánvaló is, hogy az eltérő életkor és élethelyzet miatt ebből jó eséllyel semmi sem lehetett volna. Igyekeztem tisztességesen viselkedni, de nem tagadom, hogy nem könnyű ellenállni.
2021. márc. 31. 10:20
 7/14 anonim válasza:
#6 Szimpatikus a felelősségtudatod. Egyébként ismerek működő kapcsolatot ekkora korkülönbséggel, bár biztos, hogy nem könnyű.
2021. márc. 31. 10:22
 8/14 anonim válasza:

#7: Én konkrétan tudok olyat, aki a saját lánya egyik barátnőjét vette feleségül. Régóta együtt vannak, de nem látok bele az életükbe.

Hát amúgy marha nehéz jól dönteni hasonló helyzetekben. Nyilván a nőben ilyenkor benne van az, hogy az idősebb férfi csak ki akarná őt használni. Nehéz helyzet ez, mert eleve más élethelyzetben van a két ember, ő pl. még csak most kezdte az egyetemet, én meg a 30-as éveim közepén vagyok, szóval én sem várhatnám el senkitől, hogy áldozza fel magát miattam. Plusz ugye a szülei vélhetően olyan 40-esek lehetnek, ők is nyilván kiakadnának. A dolog másik oldala viszont az, hogy ha vonzódsz valakihez, akkor az nem az ész döntése. És különösen nehéz úgy, ha látod rajta, hogy talán tetszel neki, hogy viccelődik, kvázi flörtöl veled. Ha meg nem nagyon érdekled a nőket, akkor egy ilyen "játszadozás" csak még jobban hízeleg neked. Bizonyos okok miatt nem tudtam elkerülni azt, hogy lássuk egymást, és mindig kavarogtak bennem az érzelmek. Egyrészt vágytam rá, másrészt tudtam, hogy ez így nem jó, és hogy nem is igazán lenne jövője. Eléggé felemésztett a helyzet, nem tudtam, hogyan lehetne ezt megbeszélni, rendezni, hogyan ne sérüljünk stb. Akkor nem tudtam hosszasabban beszélni vele, de szerettem volna mindent őszintén elmondani neki. Csak abban tudok reménykedni, hogy nem tart rohadéknak, és ha lenne lehetőségem beszélni vele, akkor megtenném.

2021. márc. 31. 10:37
 9/14 anonim válasza:

Nekem a fiatal lányok belsőre is tetszenek,vidámak,játékosabbak,viccesek,szeretnek hülyülni,nagyon tudnak szeretni.


Ezzel szemben az idősebekkel olyan a dolog mintha állásinterjú lenne xD

2021. márc. 31. 13:38
 10/14 anonim válasza:
Attól függ mi az a dolog, ami nem a tested.
2021. márc. 31. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!