Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az idősebb férfi a fiatalabb...

Az idősebb férfi a fiatalabb lányban minden esetben csak a "testet" látja?

Figyelt kérdés
Általában egy ilyen kapcsolatban az előítéletek szerint a lányok a pénzre, a férfiak a külsőre hajtanak. Vannak olyan férfiak, akiket emellett a lány belső tulajdonságai/személyisége is érdekel? Mert ha nincsenek, akkor nem kezdek el feleslegesen reménykedni. :D

2021. márc. 31. 02:49
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nagy mértékben függ a két fél életkorától is úgy gondolom. De működhet, ha mindketten kellőképpen átgondolják.

48Ffi

2021. márc. 31. 18:07
 12/14 anonim válasza:
attol fugg,ha a ferfi szervkereskedo tuti erdekli a lany belsoje is
2021. ápr. 2. 11:42
 13/14 anonim válasza:

Én 40eves férfiként nem csak testet keresek. Sokkal másabb sok dologban.

Persze sok dologban jobb egy idősebb korosztály.

De én annó támogattam egy fiatal lányt. Most is ilyet keresek aki kedves odaadó és támogatnék

2021. ápr. 4. 17:24
 14/14 anonim válasza:
A "támogatás" az, amikor valaki önzetlenül támogat pl. beteg gyerekeket. Ne használjuk már el ezt a szót arra, amikor valami szerencsétlennek csak pénzért sikerül szexelnie.
2021. ápr. 4. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!