Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ez azt jelentheti, hogy...

Ez azt jelentheti, hogy nagyon megharagudott?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy lánnyal, tudtam, hogy tetszem neki, így elkezdünk beszélgetni.

Külsőre nem volt vele gondom, szépnek/átlagosnak találtam.

Ezért úgy voltam vele, hogy beszélgessünk, ismerkedjünk.

Nagyjából decemberig beszélgettünk, addigra már sok tulajdonsága nem tetszett, így ignoráltam. Nagyon akaratos volt, és sok mindenben nagyon ellentétes nézeteink voltak, de ezektől függetlenül ha épp olyan téma volt jól lehetett vele beszélgetni, értelmes volt.

Aztán január óta egyáltalán nem beszélünk.

Most megnyitottam a beszélgetésünket messengeren, és minden egyes üzenetet amit küldött eltávolított, azt írja mindenhol hogy "visszavont egy üzenetet"

Ebben az a durva, hogy irdatlan sokat beszéltünk nyár óta, és úgy tudom ezeket csak egyesével lehet visszavonni.

Ez valami brutálisan unalmas, és hosszú munka lehetett, nagyon meglep, hogy valaki erre képes volt :D

Ha ennyire elfoglalta magát ezzel a tevékenységgel az azt jelenti, hogy nagyon utál? :D



2021. ápr. 2. 18:58
 1/5 anonim válasza:
hát nem tiszta fialás az biztos
2021. ápr. 2. 19:00
 2/5 Noren1989 válasza:
Szerintem szimplàn kattos.
2021. ápr. 3. 09:15
 3/5 anonim válasza:
Lehet kíváncsi volt mit reagálnál erre és hogy vajon mikor vennéd ezt észre. A fiatal lányok eléggé bonyolultak is tudnak lenni a sok tesztelgetésükkel de az is benne van a pakliban hogy megunta hogy sokat ignorálod de szerintem ezzel mindenképpen azt akarta elérni hogy figyelj rá és foglalkozz vele.
2021. ápr. 3. 14:58
 4/5 A kérdező kommentje:

De én erről nem kapok értesítést, tehát ha nem nyitom meg a beszélgetésünket akkor soha nem veszem észre.

Így is csak véletlen kattintottam a nevére, mert annak akartam írni aki az ő neve felett volt.

Egyébként sok bizalmas dolgot is írt, így elsősorban arra gondoltam, de tényleg mindent törölt, nem csak a bizalmas dolgokat, hanem az utolsó smileig mindent.

2021. ápr. 3. 17:36
 5/5 anonim válasza:

A lányok NAGYON bonyolultak. Én is az vagyok, úgyhogy csak tudom:)

Mondjuk ha ilyenre képes akkor ott tényleg valami nem oké, egyesével kitörölni az összes üzenetet iszonyat sok ideig tart. Mondjuk az írásod alapján eléggé rád volt tapadva, valószínűleg azért csinálta, hogy hátha észreveszed, hogy ő most mennyire megsértődött + annyira bizalmatlanná vált feléd hogy nem akart hagyni semmi "ellene felhasználhatót". Ne foglalkozz vele(:

2021. júl. 12. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!