Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm megharagudott mert...

A főnököm megharagudott mert nem mondtam meg neki, hogy szabadidőmbe nyelvet tanulok és tanfolyamra járok. Valóban erről be kellett volna neki számolnom?

Figyelt kérdés

Óvodában dolgozom, semmi köze a munkámhoz a nyelvnek, csak régóta terveztem, hogy németül is megtanulok. Jelentkeztem tanfolyamra, online vannak az órák, hétköznap két délután munkaidőn kívül, saját pénzemen csinálom. Nem értem miért akadt ki amikor megtudta ezt. Először azt hittem, hogy azt hiszi, hogy valahova eljárok és fél, hogy a vírust összeszedem, de nem.

A szituáció az volt, hogy mesélte mit főz én meg azt mondtam neki, hogy én ma csak gyors összedobok valamit mert német órám lesz. Erre teljesen átfordult, hogy "jó tudni" és nekem szegezte azt a kérdést "hogy nem gondolod hogy erről szólnod kellett volna? " És tökre ideges lett. Szerintem ez kb. olyan mint a hobbijaink.... munkaidőn kívül senkinek semmi köze, hogy ki mit csinál addig amíg az nincs hatással a munkavégzésre.

Mi a véleményetek, ilyen dologról tudnia kell egy főnöknek amikor a munkakörhöz semmi köze ennek? Volt valaki hasonló cipőben?


2021. febr. 23. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Féltékeny rád, és attól fél, hogy te leszel majd előbb-utóbb a főnök.

A nők szemetek.

2021. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincsen hozzá, hogy mit csinálsz munkaidőn kívül,

bármit is képzel magáról az a hülye pi csa.

2021. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha tanulni jársz munka mellett, akkor azt hiheti, hogy más állást akarsz. Ha nyelvet tanulsz ma Magyarországon, akkor elsőre mindenki azt hiszi, hogy külföldre akarsz menni, mint a legtöbben. Szerintem azt hitte, hogy le akarsz lépni.
2021. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

"régóta terveztem, hogy németül is megtanulok"


Küld el németül (is) az anyjába.

2021. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá, és ezt meg is mondanám neki, ha már így számon mert kérni.

"nem gondolod hogy erről szólnod kellett volna?" - na, itt mondtam volna neki, hogy nem, mert a magánéletemről nem tartozom elszámolással. Tudja már, hol a helye!

2021. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtad! SOHA NEM SZABAD ilyesmit elmondani, mert keresztbe tesznek. Irigység, félelem, rosszindulat. Semmi köze pedig a szabadidődhöz a főnöködnek!!
2021. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
A szabadidőhöz semmi köze hogy mit csinálsz. Majd lenyugszik.
2021. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Én utána veszítettem el anno az állásomat... Nem szabad beszámolni ilyen ambíciókról!
2021. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Milyen tanfolyamra jársz, mit végzel?
2021. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm egyszer kiakadt amiért nem szóltam neki, hogy szabadidőmben orvoshoz mrgyek, mert ő akkor épp be akart hívni dolgozni :D
2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!