Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék barátkozni, kapcsol...

Hol tudnék barátkozni, kapcsolatokat kiépíteni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy intelligens és extrovertált srácnak tartom magam...


Volt két baráti köröm, akiket bemutattam egymásnak és ezután a 2 elkezdett "összeforrni",

mindenhova ment az egész brigád, mindig jött mindenki aki tudott, viszont egy fél éve volt egy nézeteltérésem az egyik barátommal(az utólag általam bevontak közül) és mivel nem tudtuk megbeszélni, vele már nem beszélünk,de ő a csapat összes tagját ellenem hangolja...Végül elkezdett a bevontak közül mindegyik utálni


Ezután én még 1 évig beszélgettem, barátkoztam a másik csapattal,végig azt gondoltam, hogy egy összetartó kvázi "család" vagyunk, de most kiderült hogy ők végig ugyanúgy barátkoztak az általam bevontakkal is, csak mikor velük találkoztak, olyankor nem hívtak engem, ezt pedig átbaszásnak érzem...


Mivel a bevont csapat egyszer sem akarta megbeszélni a dolgokat,nem keresnek, nem hiányzom nekik, úgygondoltam énsem keresem őket de az alap brigád kérdőre vont, hogy miért nem békülök ki velük, majd mikor elmondtam nekik a véleményem erről, a bevont társaság pártját fogták és azóta ők sem beszélnek velem...Mostmár tudom, hogy hülye voltam mikor bemuattam őket egymásnak, de nem gondoltam hogy pár év múlva ez lesz...


Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnék ismerkedni, barátkozni?

(Konditerem, Suli, kutyasétáltatás/kutyás közösségek - ezek a közösségek ahova járok)

Hol és hogyan tudok kapcsolatokat kiépíteni?


20/F



2021. ápr. 22. 21:38
 1/3 anonim válasza:
Legyen az előtted, hogy nem kell neked sok barát elég egy pár (5-6 max) de azok is olyanok legyenek akikben teljesen megbízol és Ők is benned. Nekem régi általános iskolai/óvodás kori barátaim vannak amióta az eszemet tudom. A suliban próbálj a csendesebb felé nyitni találj egy közös témát és beszélgessetek arról utána azonnal megnyíltok egymásnak és könnyebben fog menni a barátkozás és igaz barátra lelhetsz. Sok sikert. :)
2021. ápr. 22. 22:00
 2/3 anonim válasza:

Mondtad a helyeket ahova jársz. Ott tudsz :D

Máshol nem, a vírus miatt semmi sincs nyitva. Azokon kívűl amiket mondtál szerintem csak az internet marad.

2021. ápr. 22. 22:03
 3/3 anonim válasza:
Én is 20/F vagyok irhatsz nekem ha gondolod. Amúgy itt az ismerkedés kategóriába könnyen lehet
2021. ápr. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!