Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik ELTE-re jelentkeztek és 2021 szeptembertől szeretnének oda járni?

Figyelt kérdés
Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az egyetemi élet. Ti milyen szakra jelentkeztetek? Miért pont azt választottátok?

2021. ápr. 22. 22:59
1 2
 1/11 anonim válasza:

En ELTEs vagyok , az elso szakom is ELTEN volt :)

Unokaocsem most jelentkezett fizika szakra, unokahugom pedig GTIre szeretne bekerulni iden :)


Te hova jelentkeztel kerdezo?

Ha esetleg az egyetemmel kapcsolatban van kerdesed szivesen segitek 😁

2021. ápr. 23. 02:17
 2/11 anonim válasza:
Tanári szak :)
2021. ápr. 23. 06:30
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is GTI-re szeretnék menni és igazából (főleg a korona miatt) semmilyen információt nem kaptunk az egyetemről, nem tudom mik a kreditek, hogy hogyan működik a jegyszerzés és hogy kik a HÖK-ösök, akiket vagy nagyon szeretnek néhány szakon vagy nagyon utálnak... Úgyhogy ha válaszolnál akár csak 1 kérdésre, vagy valami linket küldenél annak nagyon örülnék 1-es :)



Van egy ikertesőm, ő is ELTE tanárira készül matek-angollal.

2021. ápr. 23. 09:17
 4/11 anonim válasza:
Én is ELTE-re jelentkeztem, ha minden jól megy szeptembertől TTK-s leszek.
2021. ápr. 23. 19:03
 5/11 anonim válasza:
Én is ide jelentkeztem, csak én bölcsész karra ^^
2021. ápr. 23. 20:08
 6/11 anonim válasza:

Kedves kerdezo, ha van konkret kerdesed magarol az ELTErol abban szivesen tudok segiteni, hogy a HOK ki a GTIn sajnos fogalmam sincs, de utana tudok jarni ha nagyon muszaj :D


[link]


A tabok kozott keresd ki a te szakod itt megtalalod a mintatantervet pl :)

Ha valami nem vilagos benne abban szivesen tudok segiteni :)

2021. ápr. 23. 21:41
 7/11 anonim válasza:
Ja egyes voltam :D
2021. ápr. 23. 21:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Még annyi kérdésem lenne, hogy mi a különbség a kollokvium a beszámoló és a vizsga között?
2021. ápr. 23. 21:59
 9/11 anonim válasza:
A kollokvium az konkrétan maga a vizsga, lehet írásbeli, szóbeli vagy mindkettő, esetleg egyéb számonkérési mód,amivel a vizsgádat értékelik.
2021. ápr. 23. 23:22
 10/11 anonim válasza:

A kollokvium azokbol a targyakbol van amikbol eloadas van. Igen ez lehet irasbeli, szobeli vagy kombinalt.

A beszamolo az altalaban egy otthon elkeszitett essze amit le kel adni, a vizsgat meg azt hiszem nem kell magyarazni, de lehet hogy itt a ZHra gondolsz, ami zarthelyi dolgozatnak minosul. ZH-t barmikor irathat a tanar , ha akar :)

2021. ápr. 24. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!