Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most 12.-ben az iskolám nevét...

Most 12.-ben az iskolám nevét megváltoztatták csak simán szakközépiskolára. Viszont, én még annó szakgimnáziumba jelentkeztem. Tehát most illegálisan fogok járni szeptembertől?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok benne biztos, hogy végig tudom e járni a képzést.

2020. aug. 8. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy most már a technikumi képzést vezették be helyette.
2020. aug. 8. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A tanrend maradt, az iskola neve változott.
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az iskola neve változott nem a képzési forma.

Én amikor kezdtem a szakgimit (2016) szakközépiskola szerepelt a suli nevében, következő évben már a szakgimi is szerepelt. Az utolsó évben(2020) pedig már technikusi volt a neve.

2020. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gáz, te jársz és csinálod ugyanúgy, a papírmunka az ő dolguk:)
2020. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is változott a név és nem szakgimi hanem technikum leszünk de a szabályzat kimondja hogy amilyen formában elkezdtünk úgy is kell befelyezni.
2020. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, (gimnázium és szakközépiskola volt ahova jelentkeztem). Utána megváltoztatták gimnázium és szakgimnáziumra, annyira jó, hogy most meg vissza mindent... Én a gimnáziumi osztályba jártam, de nem volt semmi változás a szakközepeseknek sem. Ahogy írták: a suli neve bármire változhat, a képzés formája attól még ugyanaz marad, amire jelentkeztél, és ugyanolyan bizonyítványt is fogsz a végén kapni.
2020. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!