Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha itt megismerkedtek valakive...

Ha itt megismerkedtek valakivel(pl.2 hete leveleztek folyamatosan)Bevállalnátok,hogy átmennyetek messengerre vagy instagrammra? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
(Fiú és lány közötti ismerkedésnél)

2021. ápr. 23. 20:58
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szia!


Én bevállalnám.

Én soha nem titkoltam semmit, és felvállalom az arcomat.

Ráadásul a felhasználónevem a nevemből áll, szóval simán!

2021. ápr. 23. 21:02
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincs benned félelem érzet például,hogy lehet megbánod,vagy az akivel ismerkedsz más lesz?
2021. ápr. 23. 21:06
 3/18 anonim válasza:
Ha szeretnéd előtte látni milyen mert attól tartasz szerintem küldjetek egymásnak előtte képet és legyetek túl rajta, másképp ha megbízol benne akkor nem hiszem hogy baj lenne belőle hogy megadod a messengered/instagarmmod (Persze van rá esély hogy megbánod, de arra is hogy jó barát/több lesz belőletek, de ez nem különb attól ha élőben adnád meg valakinek az elérésed)
2021. ápr. 23. 21:14
 4/18 A kérdező kommentje:

Inkább arra gondoltam,hogy lehet ha megtudja a teljes neved és a külsőd akkor akár azt fel is használhatja,hogy a levelezéseteket publikálja..

Elnézést ha hülyeségnek hangzik,de szeretnék itt ismerkedni még ha csak baráti célból is és bizonytalan vagyok e téren..

2021. ápr. 23. 21:19
 5/18 anonim válasza:
Ha nem jön össze, legfeljebb elköszöntök egymástól. Legrosszabb esetben letiltod, és kész.
2021. ápr. 23. 21:20
 6/18 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy az internetes ismerkedéseket nem lehet "Megbánni".

Ugyanis az internetes ismerkedésben, a személyes találkozás előtt soha nem szabad sírigtartó szerelmet beleképzelni, mert akkor tényleg nagy koppanás lenne belőle, ha esetleg valami félrecsúszna!

De így meg, ha esetleg az illető lepattint engem, vagy én nem olyan emberre számítottam, akkor lesz egy-két rossz napom miatta, de aztán élem tovább az életem.

Egyszóval az interneten keresztül nem szabad kötődni vadidegenekhez, mert azt tényleg meg lehet bánni!!!


#1 voltam.

2021. ápr. 23. 21:20
 7/18 anonim válasza:

A levelezést publikálni? Hm. Erre nem is gondoltam eddig.

De annak mi értelme?

2021. ápr. 23. 21:21
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezt úgy mondtam nekem egyszer valaki.

Ha személyesebbek a beszélgetések akkor elég kellemetlen lenne ha mindenki elolvasná..

2021. ápr. 23. 21:24
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy túlgondolom ezt az egészet és csak az én gátlásaim láttatják velem ezt az egészet..
2021. ápr. 23. 21:26
 10/18 anonim válasza:
De nincsenek ilyen személyiségi jogok erre? Nem hinném, hogy ezt lehet, max név nélkül. De úgy meg csak te tudod, hogy a te beszélgetésed.
2021. ápr. 23. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!