Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha problémás ember vagyok...

Ha problémás ember vagyok (nem tudok érettségit sem szerezni magamnak, folyamatosan szétszórt vagyok, rendszeresen elfelejtek majdnem mindent), hogy próbáljak meg párkapcsolatot létrehozni, ha már évek óta csak az "otthonülés" van műsoron?

Figyelt kérdés

Főleg a mai csodás "járványügyi" dolog mellett!

Interneten a társkereső oldalakon sem tudom, hogyan lenne elfogadható szöveget írni, nehéz a pozitív/negatív oldalt egyensúlyban tartani, és nem szeretnék "nagy meglepetést okozni", viszont amúgy sem voltam egy kommunikációs bomba sosem, szóval nem tudom hogy jöhetnék össze egy olyan nővel, akivel megfelelünk egymásnak.


(A kérdés komoly, de a szarkazmus is hasznos lehet néha)



2020. nov. 25. 11:37
 1/2 anonim válasza:
Sehogy, előbb tedd rendbe magad!
2020. nov. 25. 12:46
 2/2 anonim válasza:

Én is problémás ember vagyok,sőt az érettségi vizsgát sem sikerült elvégeznem.Utáltam tanulni már gyerekként is.Viszont van önbizalmam,sportoltam és sosem keseregtem .Inkább az optimista típusnak mondanám magamat.Így aránylag jólfizető melóm van,lakásom,autóm,családom.

Tehát nincs semmi veszve,csak legyen önbizalmad és szeresd magadat,mert akkor mások is szeretni fognak.

2020. nov. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!