Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ez mit jelent? Nemtudom...

Ez mit jelent? Nemtudom lefordítani sehol. "Çkemir"

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 12:19
 1/9 anonim válasza:
Torta lehet?
2021. máj. 4. 13:23
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ez török, nem? Viszont ott a torta az turta, tart, pastasi, esetleg kek (de az inkább a sütemény). Nem lehet, hogy elírtad, kérdező?
2021. máj. 4. 15:01
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, így írta. És Albán a csávó de pár mondatával nemtudok kezdeni semmit. Azért köszönöm , esetleg valami becézést nem jelenthet ha valaki tudja?

Ezeket se tudtam lefordítani.


Ku je moj se na hupe. 😘

Po nesr ka je.


Ha valaki esetleg tudná azt nagyon megköszönném 😄

2021. máj. 4. 16:45
 4/9 anonim válasza:
A Google fordító szerint az első mondat az, hogy Honnan jöttél? a második pedig egy kis átalakítással Valami ilyesmiért. - et jelent. Amúgy szintén a fordító szerint ezek horvát mondatok, nem albánok. A Çkemir meg valami tulajdonnév lehet, mivel arra semmilyen logikus fordítás nincsen. A 2. válaszoló vagyok.
2021. máj. 4. 18:15
 5/9 anonim válasza:
A "ku je moj se na hupe"-t nekem a fordító úgy fordította le hogy "honnan jöttél?"
2021. máj. 4. 18:15
 6/9 anonim válasza:

Azta milyen egyszerre írtunk utolsó 😂😂

5-ös vagyok

2021. máj. 4. 18:18
 7/9 anonim válasza:
Nekem a Google Translate nem ad ki semmit rá, pontosabban csak egy javaslatot: Cemir. Arra azt fordítja, hogy "Jamir", ami egy név.
2021. máj. 4. 20:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor már nemtudom milyen nyelven ír xD. Azért köszönöm akik válaszoltak 😊
2021. máj. 4. 22:53
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy valami szlenges cucc :D
2021. júl. 19. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!