Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 49 éves nő vagyok, férfiakkal...

49 éves nő vagyok, férfiakkal beszélgetnék (és tényleg beszélgetnék). Nagyon nem vagyok konzervatív, irtó fontos számomra az intelligencia, a tolerancia és a humor. Itt vagytok valahol?

Figyelt kérdés

Téma nagyon sok minden lehet, könyvek, filmek, állatok, egészséges életmód (és hogy hogyan álljunk ellen a kísértésnek, hogy egészséges életmódot folytassunk), emberi viselkedés és tulajdonságok, pszichológia, wikipédia szerkesztése, hogyan lehet egy információ valóságtartalmát ellenőrizni, I. és II. VH, stb. stb.

Ha még egy beszélgetést végig kell a héten csinálnom a barátnőmmel arról, hogy a miért mondta azt, hogy b, vajon arra gondolt-e, hogy c és ha igen, akkor végül miért d lett belőle... én sírva fakadok.


2021. máj. 10. 20:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
Próbáljuk meg! Engem az érdekelne, hogy Teheránban Sztálin vajon arra gondolt-e, mint Churchill, vagy inkább, mint Roosevelt, és hogy Jaltában vajon még mindig azt gondolta-e, vagy meggondolta magát.
2021. máj. 10. 20:32
 2/46 A kérdező kommentje:
A cél nem a tudásom kóstolgatása. Fogalmam sincs és kurvára nem is érdekel. Szerintem nem írtam, hogy minden II. VH-s téma izgat.
2021. máj. 10. 20:34
 3/46 anonim válasza:
Oké, ezek szerint a humorom nem jött be. További sok sikert!
2021. máj. 10. 20:35
 4/46 A kérdező kommentje:
Mert nagyon rossz volt. :( Neked is, bár nem tudom, mihez...
2021. máj. 10. 20:36
 5/46 anonim válasza:
1-es azért annyira nem volt szörnyű :) Holnap próbáld újra, mert késő van az ilyenekhez :)
2021. máj. 10. 20:44
 6/46 anonim válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy nem vagy konzervatív? És mi a jelentősége a kérdésed szempontjából?
2021. máj. 10. 20:49
 7/46 anonim válasza:
Szexualitásról szeretnél beszélni?
2021. máj. 10. 20:55
 8/46 anonim válasza:
#20.44 Kösz! :-) Meghagyom a lehetőséget másoknak. Ha valakinek nem tetszik a humorom, nem gond, az viszont igen, ha nem is ismeri fel a viccet.
2021. máj. 10. 21:06
 9/46 anonim válasza:
De úgy látom, hamar el is ment a kedve a beszélgetéstől!
2021. máj. 10. 21:15
 10/46 anonim válasza:
Azért egy írott szövegről nehéz megállapítani, hogy viccnek vagy gúnyolódásnak szánták. Beszédben a hangsúly sokat segít.
2021. máj. 10. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!