Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Metálos fiúk. Ti szeretitek a...

Metálos fiúk. Ti szeretitek a cuki lányokat?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy cuki vagyok. Egyébként 20 éves vagyok és van úgy, hogy fiatalabbnak néznek. :/

2021. máj. 15. 05:00
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
A metálosra én is kíváncsi lennék. Lehet az aki eltűri, aki néha hallgatja, aki szereti, meg akinek ez az élete
2021. máj. 18. 15:02
 22/26 anonim válasza:
#21 gondolj már bele, aki eltűri, meg aki néha hallgatja az hogyan lenne már metálos? Bárhogyan is nézzük...
2021. máj. 18. 22:16
 23/26 anonim válasza:

A cuki lányok általában bejönnek mindenkinek, nem csak a metálosoknak.


Egyébként én hallgatok keresztény vérfarkas metált (aka Powerwolf), Sabaton-t, meg kb mindent amit a Nuclear Blast és a Napalm Records karol fel, de nem tartom magam metálosnak, mert a synthwave is túlzottan bejön...


Szóval tényleg érdekelne, hogy mi az a "metálos fiú"


Na meg, ha ismerkedni akarsz, akkor egy felsö korhatárt is célszerű lenne bedobni :)

2021. máj. 30. 10:26
 24/26 anonim válasza:
Meg hogy mégis merrefelé laksz:D
2021. máj. 30. 10:28
 25/26 anonim válasza:
23: Nem kötekedni akarok, de a Powerwolf mióta keresztény? Kb. minden 2. számukban az egyház és a kereszténység ellen szólalnak fel.
2021. máj. 30. 11:13
 26/26 anonim válasza:
25. Igen, egyetértek. Pl: Demons are a girl's best friends... De amúgy imádom őket!^^
2021. máj. 30. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!