Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt INTJ lány, aki barátko...

Van itt INTJ lány, aki barátkozna INTJ fiúval?

Figyelt kérdés

Barátkozás.

A személyiségem olyan szélsőséges, hogy a velem azonos típusúak értenek félre legkevésbé, ezért szeretnék velük beszélgetni. Hogy miről, az mindegy, tudom, hogy kell rákérdezni a másik ember életébe, hogy beszéltetni tudjam, aztán én is tudok magyarázni. Ez nem jelent gondot. Csak társaságot akarok, aki érti amit beszélek, és a másik is megoszthatja a gondolatait velem, mert figyelek rá.


Amelyik lány szeretne, az írjon rám. 21 éves vagyok, ha ez számít.



2021. máj. 19. 22:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia

Nekem írhatsz

23/L

2021. máj. 19. 23:05
 2/11 anonim válasza:
Mi az a INJTGERAC...?
2021. máj. 19. 23:31
 3/11 anonim válasza:
2# Aki nem érti a kérdést, nem ismeri a tárgyát, minek válaszol? Fél perc Google keresés önerőből, ameddig valaki a feneke alá tolja a magyarázó linket az meg több óra is lehet. Ezért irracionális az ember. -.-
2021. máj. 20. 01:37
 4/11 anonim válasza:

3.-nak.


Te jó ég...


Olvass már a sorok között!

2021. máj. 20. 02:29
 5/11 anonim válasza:

Az a furcsa, hogy régebb én is INTJ voltam, de mostmár totál mást dob ki a teszt. Pedig elvileg nem változhat annyit a személyiségünk, hogy ennyivel másabb legyen pár év alatt az eredmény.

Minden esetre felvetődött bennem a kérdés, hogy miért pont lányt keresel, ha barátkozás a cél?

2021. máj. 20. 09:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert az egész másik oldalát képviselik.
2021. máj. 20. 11:35
 7/11 anonim válasza:
Aki ilyen négybetűs marhasággal kezdi az ismerkedést, azt egyből lefosom!
2021. máj. 20. 22:21
 8/11 anonim válasza:
Micsoda értelmes hozzászólások születnek...
2021. máj. 20. 22:31
 9/11 anonim válasza:

8.-ra.


Mert "értelmes" a kérdés. Szerinted mindenki konyhacihológus, hogy idióta mozaikszavakat ismerjen?

2021. máj. 20. 23:02
 10/11 anonim válasza:

Talán a kérdés pont célzottan azt a kevés "konyhapszichológust" akarta kiszűrni, aki ismeri a mozaikszavakat...

A szórakozás topicba se böfögi oda mindenki a kapcsolódó kérdések alá, hogy semmit se tud a cold wave előadókról, milyen alapon várja el a kérdező, hogy valaki tudja, miről beszél.

Aki nem kompetens, tovább görget ahhoz a kérdéshez, amiben kompetens.

Tudom, megdöbbentő.

2021. máj. 21. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!