Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert akar egy lany baratkozni...

Miert akar egy lany baratkozni egy fiuval?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert szüksége van a fiú táreaságára,szereti mint barátot. A barátság nincs nemhez kötve,nekem is vannak fiú barátaim.
2017. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
miért ne?
2017. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Aki azt mondja, hogy nincs fiu-lány barátság az azért gondolja, mert mindenkiben elkeseredetten a potenciális partnert látja és nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a fiúknak kukija van a lányoknak meg puncija. Nekem is vannak lány barátaim, ugyan úgy viselkedek velük mint bármelyik férfivel..csak velük lehet lelkizni is. De sose gondoltam hogy barátságnál többet akarnék bármelyiküktől. Pedig nincs is barátnőm. És nem is vagyok meleg. Jöhet a 0% azzal is csak engem igazoltok.
2017. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit fáj és rosszul is esik de hármasnak van igaza :D ment a zöld kéz ;)
2017. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Nekem csak férfi barátaim vannak.

Velük több a témám.

És ki se dumálnak.

2017. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm 4-es! :) Nem akartam hogy rosszul essen bárkinek, de te legalább vagy annyira értelmes, hogy így is elismerd, hogy szerinted igazat írtam. Igazából aki támadásnak veszi a válaszom és azért lepontoz, szerintem csak simán magára ismert és a lepontozásnál értelmesebb módon nem tud reagálni..
2017. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért kel karácsonykor ilyen idióta kérdést kiírni?
2017. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
sokan tényleg csak barátkozni akarnak. van aki palizni akar.
2017. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TappancsMancs ***** válasza:
Szórakoztatóbb, érdekesebb a vegyes társaság. Láthatólag vannak akik csak lepontozták a válaszokat, de írni nem volt mit mert butaságok lehettek volna csak. :D
2017. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 éve nem volt lány barátom. Ő hátbaszúrt, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Azóta sokkal jobban érzem magamat férfiak/ fiúk társaságában. Ők nem hazudnak, nem beszélnek ki a hátad mögött, humoruk sokkal jobb a lányokénál... Próbálkoztam haverkodni lányokkal, de egyszerűen nem ment. Senkivel sem tudtam szoros kapcsolatot kialakítani. Képtelen vagyok magamat elengedni a közelükben. A legjobb férfi barátomat 5 éve ismertem meg. 7 éve van párom. Mindketten tudnak egymásról és valamilyen szinten ők is haverok lettek.
2017. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!