Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül érzem magam nagyon 😔...

Egyedül érzem magam nagyon 😔 Esetleg aki hasonlóan van, szeretne beszélgetni/ismerkedni?(lányok) (Nem perverzkedés,csak szimplán,hogy legyen kivel beszélni,megismerni egymást stb:) többi lent.. )

Figyelt kérdés

Mióta barátnőmmel vége lett bő 1 hónapja, azóta egyedül érzem magam nagyon. ( egyedül csak ő volt így nekem. Ha távol is volt mindig csak vele beszéltem,senki mással,így nincs is ismerős, se barát, se senki akivel kicsit is tudnék beszélgetni.

Ha esetleg lenne kedved kicsit beszélgetni, vagy hasonlóan vagy te is,vagy magad alatt vagy,bármi miatt is , akkor irj,és persze ha nem 1-2 napos beszélgető partnert keresel.😊

22/F



2021. jún. 14. 22:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Nekem lenne:). Ha gondolod írj!
2021. jún. 27. 16:35
 12/13 anonim válasza:
Igen, írj!
2021. júl. 10. 21:34
 13/13 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod nekem is írhatsz! :)
2021. júl. 16. 17:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!