Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül érzem magam nagyon 😔...

Egyedül érzem magam nagyon 😔 Esetleg aki hasonlóan van, szeretne beszélgetni/ismerkedni?(lányok) (Nem perverzkedés,csak szimplán,hogy legyen kivel beszélni,megismerni egymást stb:) többi lent.. )

Figyelt kérdés

Mióta barátnőmmel vége lett bő 1 hónapja, azóta egyedül érzem magam nagyon. ( egyedül csak ő volt így nekem. Ha távol is volt mindig csak vele beszéltem,senki mással,így nincs is ismerős, se barát, se senki akivel kicsit is tudnék beszélgetni.

Ha esetleg lenne kedved kicsit beszélgetni, vagy hasonlóan vagy te is,vagy magad alatt vagy,bármi miatt is , akkor irj,és persze ha nem 1-2 napos beszélgető partnert keresel.😊

22/F



2021. jún. 14. 22:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
*bejön
2021. jún. 15. 00:03
 2/13 anonim válasza:

Ne beszélj olyannal, aki szintén maga alatt van. Nem segít, sőt...


Inkább hallgass zenét.

2021. jún. 15. 00:52
 3/13 anonim válasza:
Egyik szavaddal vered a másikat öcsém.41 éves férfi voltam.
2021. jún. 15. 12:36
 4/13 anonim válasza:
Szia! Ugyanez szinte majdnem. Át tudom érezni a helyzeted!:( Csak én a fiú barátom veszítettem el tehát nem voltunk együtt fél éve és még mindig ezen gondolkodok egyszerűen nem megy ki a fejemből. Szívesen beszélgetek veled, ha gondolod írj!:) 17/L
2021. jún. 16. 00:02
 5/13 anonim válasza:

Velem is ilyesmi történt de én fiú vagyok >:P

Az jó ha lányokkal kezdesz beszélgetni mert úgy könnyebb elfelejteni a másikat. De pont emiatt szinte bárkivel elszórakoznál. Találsz egy szép lányt akivel jól elbeszélgettek, de közben csak felejteni vagy vele a tudtod nélkül. Azonban a jövőben találni fogsz egy lányt akit újra szeretni tudsz és akkor ezt a pót barátnőt dobni fogod. Lehet ő pedig szerelmes lesz beléd.

Értem, hogy most csak beszélgetni szeretnél, de jelenleg jobbat az exednél nem fogsz találni.

Én is hasonló helyzetben vagyok most egy lánnyal és nem tudom mi legyen. Látom rajta, hogy megkedvelt és én is kedvelem, de a volt barátnőmet éreztem tényleg az igazinak. Szerencsére még semmi olyan nem történt ami visszafordíthatatlan lenne, de ezt tisztázni fogom vele ha lesz erőm hozzá. Ilyenkor mikor szeretetre vágyik az ember és megkapja, nehéz olyan témát felhozni amivel elveszítheted. Ismerkedni meg úgyis olyannal lánnyal fogsz csak aki nem csúnya. :P

Nem kell válaszolni csak mérlegeld a tetteidet a jövőben. Csak egy jövőképet vázoltam fel ami egy lehetséges kimenetel.

23/F

2021. jún. 18. 09:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem "pótbarátnőt" keresek ezzel a "kérdésemmel" :) egyébként "tiszta" amit irsz:)
2021. jún. 18. 10:26
 7/13 anonim válasza:
Szia! Írj nekem, ha gondolod, megfelelek a paramétereknek :)
2021. jún. 19. 14:33
 8/13 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod írj! :)
2021. jún. 24. 21:34
 9/13 anonim válasza:
merrefelé laksz?
2021. jún. 25. 06:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez privát téma, bocsi :)
2021. jún. 25. 09:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!