Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni illetve barátkozni? Fiúk, lányok bárki :)

Figyelt kérdés

18 év alattiakra gondolok. Én is az vagyok és lány:) Szeretek beszélgetni, új embereket megismerni. Ezeken kívül még olvasni, rajzolni, zenét hallgatni és fotózni. Alapvetően kedvesnek és segítőkésznek mondanám magam.


Ragaszkodó típus vagyok, de félreértés ne essék nem beteges módon.:D

Általában, vagy nehezen vagy túlságosan könnyen bízok meg emberekben ami nem túl jó.


Elég makacs tudok lenni és utálom ha megmondják mit csinálják. Ezt úgy értem, hogy a javaslatokat, építő jellegű kritikákat elfogadok de amikor parancs szerűen megmondják mit csináljak azt utálom.


Akinek van kedve megismerni írjon nyugodtan privit ott több mindent elmondok magamról:)



2021. jún. 24. 16:56
 1/8 anonim válasza:
Ha a 18 belefér akkor szívesen beszélek veled, normálisnak tűnsz.
2021. jún. 24. 18:24
 2/8 anonim válasza:

Nekem is írhattok

16L

2021. jún. 24. 18:30
 3/8 anonim válasza:

Nekem nincs.

Na szevasz.

2021. jún. 24. 18:48
 4/8 anonim válasza:
Bocsi, hogy ide. Nekem is írhat valaki ha gondolja. :) 25F Budapest.
2021. jún. 24. 19:58
 5/8 anonim válasza:
Én nem vagyok valaki, úgy nem is írok
2021. jún. 24. 21:22
 6/8 anonim válasza:
Szia. Írhatsz 😇
2021. jún. 25. 14:38
 7/8 anonim válasza:
Most mondom hogy nem írok. Nem tudsz olvasni? 😤
2021. jún. 25. 16:17
 8/8 anonim válasza:
Szia Nekem is írhatsz. 18 eves lany vagyok. Olvasni,zenét hallgatni,rajzolni szeretek.
2021. jún. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!