Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Valakinek van kedve...

Lányok, Valakinek van kedve ismerkedni? Barátkozni szeretnék ismerkedni, esetleg több is lehet belőle, de első sorban barátkozni szeretnék 17F

Figyelt kérdés

Volt egy lány barátom, vele mindent megbeszéltünk, én beleszerettem ő is akarta ,h több legyen de igy nem lett belőlele semmi, és elvesztett a barátságát, és most ilyen szinten vagyok h ide írom ki :) Aki szeretne ismerkedni az írjon, nem szoktam inni se cigizni ,de nincs bajom ezekkel, egyáltalán.

A barátság érdekelne jobban.

Hajdú-Bihar megyèben élek, és hiszek fiu lány barátságban, nem azért írSzia 17/F vagyok Hajdubihar megyei,Püspökladányi ès szívesen ismerkednék nagyon szeretnek valakit akivel mindent megtudok beszelni. Volt ilyen barátom, de beleszerettem ugy ,h nem nyomulni akarok :)

Ha ismerkedni szeretnél írj nyugodtan.mindenjot szia írok ide ,mert csunya vagyok, de kinek mi jön be.


2015. jan. 26. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
En lenni arab cserediak. XD "mert csunya vagyok" ohh istenem :D erdemes volt ma is feljonni
2015. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz :) 14/l
2015. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy megjegyezném hogy az 1.-vel azóta is dumcsizgatunk.kösz helo
2018. febr. 20. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én volnék az #1 :))) Bár jelenleg nem tartjuk a kapcsolatot bizonyos okok miatt, nosztalgiázni akartam, visszakerestem a kérdést... Istenem :D hát vigyorgok itt mint egy bolond <3 Remélem minden rendben veled, pöppet hiányoznak a beszélgetések :)))
2019. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!