Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni?

Valaki szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nemet direkt nem írok, csak beszélgetni szeretnék, sem barátod, sem párt nem keresek :)


Vannak bajok nálam leginkább depi, ami miatt nincs túl sok erőm, de amúgy szeretek:

Játszani

Fotózni

Zenét hallgatni

Kirándulni


Nincsenek káros szokásaim

Nem nézek filmeket/sorozatokat


2021. jún. 24. 18:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Írj
2021. jún. 24. 19:02
 2/12 anonim válasza:
Mit szeretsz játszani?
2021. jún. 24. 19:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Mostanában R6 leginkább, de csak ha ráér ismerős akivel szoktunk. Amúgy inkább ilyen történetes játékokat, abból viszont szinte bármit, most a Yakuza játékokat kezdtem sorrendben
2021. jún. 24. 19:47
 4/12 anonim válasza:

Hmm, hát ezek egyike se ismerős.:D Én retró történetes játékokat játszottam, amikkel manapság már egy fiatal nem játszana, mert gagyi a grafikája:D


Ha a depivel, gondjaiddal kapcsolatban szeretnél írni, vagy kiadni magadból, akkor meghallgatlak:)

2021. jún. 24. 19:56
 5/12 A kérdező kommentje:
No one lives forever 1-2 ami most így eszembe jut, és sztoris, és szerintem már reteonak számít. Kis koromban sokat játszottam vele.
2021. jún. 24. 20:45
 6/12 anonim válasza:

Final Fantasy 3, Chrono Trigger, Secret of Evermore:D


Nekem ezek a retrók:D

2021. jún. 24. 20:50
 7/12 A kérdező kommentje:
A final fantasy 3 után 9 évvel fogantam 😂 nekem sajnos ezek kimaradtak
2021. jún. 24. 20:51
 8/12 anonim válasza:

Én akkor kezdtem el ilyenekkel játszani, mikor beszart a gépem, és kb semmit nem lehetett vele csinálni, de ilyen ezeréves dolgokat lehetett nyomatni.:D

Az volt a szerencsém, hogy előtte találtam egy magyar fejlesztésű játékot, az Amnéziát, és akkor utána rákaptam ezekre:D

https://www.youtube.com/watch?v=ExGyTUaY_kE

EGyébként meg Wowoztam sokáig, most viszont nincs türelmem elkezdeni egy játékot sem nagyon:D

2021. jún. 24. 20:58
 9/12 anonim válasza:
omg no one lives forever, mekkora játék volt hahaha... volt egy boss aki ilyen opera énekes volt, és úgy kellett legyőzni hogy kikapcsoltad a rádióját és akkor elszaladt visszakapcsolni és akkor áramot kellett bele vezetni :DDDD Én is szeretem a történetes játékokat, de egyre inkább kezdek ingerszegény lenni, mert egyrészt a legtöbb történet egy wc papíron elfér, másrészt a gameplay baromi unalmas... Metal gear solid 1-2-3-4, na azoknak volt történetük, és a gameplay is egész jó volt... Vagy az Alan Wake, Silent Hill 1-2, Halo 1 (habár az inkább lövölde), Last of Us 1 (nem a 2, az egy szar!), Heavy Rain, Detroit become human hmm ennyi jut hirtelen eszembe... ezek a japán JRPG játékok meg, elhiszem hogy jó a sztorijuk, de a francnak sincs kedve 80 órát végigszenvedni az idióta körökre osztott harcukkal, meg az idióta hülye japános világnézettel ahol egyik pillanatban még a földet mented meg a másikban meg egy csirke vagy kisnyuszi adja neked a questeket...
2021. jún. 24. 23:25
 10/12 anonim válasza:

Szia!

Én szívesen beszélgetnék veled,egy dolgot kérnék csak tőled privátban,áruld el melyik megyében élsz jelenleg? Egyszerűen csak szeretem tudni honnan ír az ember,írtad kírándulni is szeretsz így tudunk egymásnak ötleteket is adni.

Nyugodtan írj.

2021. jún. 25. 02:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!