Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyengédségre,megértésre vágyó...

Gyengédségre,megértésre vágyó extrém nagy /180-220 kg/nő?

Figyelt kérdés

A hatalmas méretű nők rajongója vagyok.Sportos,értelmiségi férfi.

Privátban is nyugodtan írhattok.



2021. júl. 27. 11:19
 1/4 anonim válasza:

(Nem is tudom miért írok.)


Ha a gyengédség és megértés mellett támogatást is tudsz nyújtani a fogyásban, csak akkor keresgélj. Biztos vagyok benne, hogy gyakorin sok túlsúllyal küzdő nő van, de nekik nem rajongásra van szükségük, hogy tökéletesek, hanem olyan emberekre, akik segítenek nekik. Ilyen súlyban mindenképp. Mert nem fognak sokáig élni, ha te csak annyit teszel, hogy eteted őket.


Tényleg nem értem miért írok, véleményét senkinek nem írhatom felül, lepontozni úgyis lefognak, de valahogy nem bírtam megtartani magamnak.

2021. júl. 27. 12:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartom a véleményedet,miért pontoználak le?

El szeretném mondani,hogy nem etetni keresek partnert.

Egyszerűen tetszenek az extrém nagy nők.Van köztük biztosan olyan,aki nem tud vagy nem akar lefogyni.Szerintem olyan is van,aki megértésre vágyik,arra,hogy valakinek tetszik,vonzódik hozzá.Úgy látja szépnek,ahogy van.

2021. júl. 27. 12:46
 3/4 anonim válasza:

"Mert nem fognak sokáig élni, ha te csak annyit teszel, hogy eteted őket."

Szerintem van annyi önállóságuk a nőknek, hogy nem esznek, ha nem akarnak. Nem tudattalan zombik, hogy a férfi eteti úgy ahogy akarja, ő meg csak mindent töm a szájába. Meg előbb segítsen magán a nő, legyen erős egyedül, utána legyen párja, nem a férfi dolga boldogságot adni neki. Szerintem jó, ha kérdező elfogadod így őket, és nem akarod őket megváltoztatni. #bodypositivity

Ez a fontos, had legyenek önmaguk.

2021. júl. 27. 13:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem csak elfogadom a hatalmas méreteket,hanem szépnek és vonzónak tartom.

Nekem egy óriási nő sokkal vonzóbb,mint egy átlagos vagy sovány nő.

2021. júl. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!