Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van hasonló oldal a chat.hu-ho...

Van hasonló oldal a chat.hu-hoz, de normális emberekkel?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék, de nem ismerek erre megfelelő oldalt.

2021. júl. 29. 22:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
#10 Pontosan😂😂
2021. júl. 31. 19:47
 12/14 Barnabas333 válasza:
2008ban még jó hely volt a chat.hu, utóbbi 9évben meg nem voltam rajta...
2021. júl. 31. 23:34
 13/14 anonim válasza:

sztem a chat mint műfaj, egyszerűen halott.


anno rengeteg emberrel találkoztam a chat.huról, de 2014ben otthagytam, mert használhatatlan volt.


a gyaloglóra még feljárok, de már alig 50-100 ember jár fel, nagy részük nagyszájú proli (sorry nem jut eszembe jobb szó).


most is belépetem, és vmi 3 műszakban dolgozó meg nem értett zseni okoskodik. na kb. ez a szint.

2021. aug. 2. 06:57
 14/14 anonim válasza:

Utolsó!


Sztem ez már sok oldalra igaz...


Anno Iwiw meg a myVip is jó hely volt, majd mikor bejött itthon is a Facebook, az is remek dolog volt az elején... akkoriban még iszonyat lassú netem volt, de jó volt a Facebookon lógni meg nagy szó volt, ha a telefonodon is be tudtál lépni, de akkoriban még igen kis réteg használta ezeket, többnyire értelmes emberek akikkel jól kijöttem... Ma már a Facebookon is Lakatos Mikelándzselótól kezdve mindenki rajta van, akivel 2 mondatot nem tudsz váltani anélkül, hogy beléd kötne.


Sokkal könnyebb is volt az ismerkedés akkor, mint ma.

2021. aug. 2. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!