Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 25 évesen olyan vagyok...

Ha 25 évesen olyan vagyok mint egy élettelen csöves aki semmit se csinál, csak még az anyámék eltartanak, akkor esélyem sincs normális emberekkel kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatra gondolok, haverkodásra, barátkozásra inkább, így mindenki el fog fordulni tőlem amíg élek?
2021. júl. 27. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem fordulnak el tőled ezért, csak mivel nem csinálsz semmit, így nehéz veled megtalálni a kapcsolódási pontot.

Viszont ideje lenne megemberelned magad, ha nem akarsz úgy járni, mint a szomszédunk.

Közel harminc, ugyan befejezte az iskoláit, de közmunkán kívül (amin az anyjával volt) nem volt munkaviszonya. Érdeklődési köre több is van, de jobb híjján az anyja kíséri mindenhova, mert nincs, aki elmenjen vele...

2021. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
24 vagyok, ugyan ez ha akarod írj.
2021. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Hasonlo.Írjatok.
2021. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Az kemény

Vagytok páran 😂😂😂

2021. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Én nem szeretem az ilyen élettelen embereket.

Nem mondom, hogy szívesen barátkoznék ilyen emberekkel, hogy nem lehet vele semmit csinálni egy programot se semmi mert akkor kB finanszírozzam neki én vagy az anyja?! Számomra 25 évesen ez szánalmas

Ez nem azt jelenti hogy nem lehet jó fej stb

De különösebben nem haverkodom ilyen emberekkel

De látva a hozzászólásokat nem vagy ezzel a "problémával" egyedül úgyhogy már adott is neked a haverkodás hozzád hasonló emberekkel

2021. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
De írja hogy nem hozzá hasonlókkal akar kapcsolatot hanem normális emberekkel :D
2021. júl. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!