Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedésnél miért kell...

Ismerkedésnél miért kell rögtön fénykép meg facebook profil?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kell azonnal kitárulkozni mindenféle értelemben. Ha én csak barátkozni szeretnék először és nem mást, akkor hova ez a sietség?

2021. júl. 30. 10:29
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem kell. Ne adj meg ilyeneket és kész. Ha nem tetszik valakinek akkor vége. Ennyi. Nekem fb-profilom sincs, csak az alap adatok, kép egy sem.
2021. júl. 30. 10:35
 2/20 anonim válasza:
Mert általában nem barátkozni akarnak az emberek, nem fontos már ez nekik.
2021. júl. 30. 10:57
 3/20 anonim válasza:
Szerintem azért, mert az emberek nagy része külső alapján ítélkezik. Tehát, nem érdekli őt a te belső értéked, az intelligenciád, a humorod, az agyad kvázi, hanem egyből azt szeretné látni, hogyan is nézel ki. Ha bejössz neki, beszélget veled tovább, ha nem, akkor mivel külsőre nem talál vonzónak, már nem is érdekled. Én így látom, de majd kijavítanak, ha nincs igazam. :)
2021. júl. 30. 11:02
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló!


Nagyon igazad van és egyetértek Veled. Tényleg semmit nem ér egy kezdeti ismeretség, ha ennyire türelmetlen a másik fél. Az apránkénti fokozatosság elvét érdemes betartani.


Kedves 2-es válaszoló!


Sajnos szinte teljesen kivesztek az Egyetemes Emberi Értékek. Ha pedig említem az egyházi közösségeket, akkor egyből mindenkinek a képmutatás jut eszébe. (Pedig nem mindenki képmutató az egyházban - inkább az a kellemetlen, hogy egy kicsit hűvösebbek, távolságtartóbbak az átlagnál.) .

2021. júl. 30. 11:06
 5/20 anonim válasza:

Amit 3-mas írt igaza van, nem kell kijavítani.


Sajnos sokaknál fiúk is a külsőt nézik a lányokban, de visszafelé is ugyanígy van ez sajnos, hogy a lány is csak akkor lesz kedves egy fiúval, ha külsőre bejön neki.

2021. júl. 30. 11:10
 6/20 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, akinek külsőre nagyon bejöttem. Azért lett vége, mert nem voltam hajlandó első találkozásra odaadni magam neki.
2021. júl. 30. 11:12
 7/20 anonim válasza:

6# lassan már az is elvárás lesz, hogy első alkalommal ágyba is kell bújni.


Maradj csak következetes, megéri.

2021. júl. 30. 11:15
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem megírni, hogy már a telefonos beszélgetés is sokat elárul. Akinek tetszettem, azt az illetőt már a hangom is "beindította".


Általában az összbenyomás szokott számítani és elég sok embernek szimpatikus vagyok. Sok a pozitív visszajelzés a szűkebb/tágabb környezetem részéről.

2021. júl. 30. 11:24
 9/20 anonim válasza:

Azert nem mindegy, hogy eloszor baratkozni szeretnel, de ha ugy alakul nyitott vagy tobbre is vagy csak baratkozni szeretnel. Ezt az elejen azert illik tisztazni a masikkal.


En ugy latom, hogy ketfele ember letezik. Vannak akik csak olyannal jonnenek ossze, akiket mar regota ismernek es el tudjak kepzelni vele a kapcsolatot. Illetve vannak akiknek az ujdonsag varazsa kell es ha valaki korabban nem nyugozte le, akkor ez kesobb sem fog valtozni. Leginkabb lanyokra gondolok, mert ferfikent vizualis tipusak vagyunk, nem olyan nehez beleszeretnunk valakibe, aki tetszik.


Ilyen szempontbol ugy vagyok ezzel, hogyha baratkent jol erzem magamat a masik mellett, szivesen toltok vele idot es mellette tetszik is nekem a lany, akkor el tudnek kepzelni vele kapcsolatot, de csak az elso benyomasra, vonzalomra alapozva kb. csak egyejszakasok jonnek ossze, mert veluk altalaban nagyon elter a vilagnezetem, erdeklodesi korom.


Amugy meg nagyon felgyorsult a vilag es ezzel az emberek turelme forditottan aranyosan csokkent, mindent azonnal akarnak sokan, ami valahol szomoru, de ertheto is, mert ilyen kornyezetben elnek, ahol ez altalaban igy szokott lenni.

2021. júl. 30. 11:50
 10/20 A kérdező kommentje:

Amint írtam az egyházi ismeretségeimben a férfiak kivétel nélkül hűvösek, távolságtartóak.


Két esetben már majdnem eljutottam a TELJES elköteleződésig is - mindkétszer az ördög hajszálán múlott a dolog.


Igaz csak egyetlen olyan esetről tudok, ahol a római katolikus pap megházasodott (merthogy ilyen egyházi személlyel alakult volna ki az első komolyabb kölcsönös vonzalom.)


Meg is szeppentem akkoriban attól a lehetőségtől. Mostanában ismét elérhető közelségben van az illető, de mivel elég sok konfliktusunk volt az utóbbi időben, már nem olyan szimpatikus mint volt régebben. Kiábrándultam bizonyos mértékig belőle.


A másik illetőtől pedig lassanként érzékeny búcsút veszek... ha majd nagyon akar, akkor komolyabb erőfeszítéseket tesz értem.

2021. júl. 30. 12:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!