Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Győriek,akik szintén kicsit...

Győriek,akik szintén kicsit nehezen barátkoznak,lenne kedvetek ismerkedni? 19/L

Figyelt kérdés

Szeptembertől megyek Győrbe,és szeretnék ott lévő személyeket megismerni,mert rossz lenne egyedül felfedezni a helyet,de végre lesz lehetőségem többet találkozni emberekkel (rossz közlekedésű helyen élek) és így gondoltam valahová írok,ugyanis nemcsak az egyetemen belül akarok majd ismerkedni,hanem így azonkívül is:D. (De egyetemista is írhat)

Mindegy,hogy fiú vagy lány vagy,korban pedig úgy 24-ig gondoltam,mert elég bolond vagyok,és a nem túl komoly személyekkel találom meg a hangot leginkább,mert szeretek hülyéskedni. (Nem,persze,lehet 24 felett is ilyen személy,csak szerintem ők már kinőttek belőlem,mert a legtöbben inkább komolyak.)

Ami fontos lenne,hogy az elfogadás meglegyen szexualitás terén,mert még nem egészen vagyok biztos ezen a téren,de 100%,hogy nem vagyok heteró. (Bár ezt nem veszik észre,mert nem tudatom a külsőmmel.)


Kedves,és nagyon közvetlen vagyok,ugyanakkor empatikus és megértő (talán az egyik legmegértőbb,nem hisztizek semmi miatt,ha épp más programja akadt az illetőnek,vagy nem-et mond,vagy bármi:D),és sok mindenen gondolkozom mindig,úgyhogy ki lehet vesézni velem kérdéseket/témákat+a sportokat is szeretem,ha esetleg valaki ehhez társat keresne. (Fociztam,kézilabdáztam,lovagoltam,röpi az olyan alapszinten megy😂,tollasozni is szeretek,és teniszezni szívesen megtanulnék) A nehezen barátkozás pedig abból fakad,hogy az első lépéseket nehezen teszem meg személyesen😕. (Pl odamenni hozzá csak úgy)


Majd úgyis megismerjük egymást,aki esetleg nyitott lett erre,és több mindent elárulok én is,de köszönöm,ha végigolvastad!:D



2021. aug. 2. 16:29
 1/8 anonim válasza:
Én is félek picit, mert 12 évig egy iskolába jártam, és sosem volt erősségem az ismerkedés. És szintén szeptemberben kezdek Győrben, szóval még az is lehet, hogy összefutunk :D.
2021. aug. 2. 17:28
 2/8 anonim válasza:
Én győri vagyok, egyetemista. Ha gondolod beszélgethetünk, szívesen segítek másoknak 😊
2021. aug. 2. 22:07
 3/8 anonim válasza:
Hali, én is Győrbe járok az egyetemre, szívesen ismerkedem
2021. aug. 3. 00:19
 4/8 anonim válasza:

Én nem olyan régóta lakom Győrben, egyedül bérlek egy lakást, jöhettek házibulizunk egyet! 27/F

Egyébként szívesen megmutatok pár helyet, ha gondolod.

2021. aug. 3. 00:20
 5/8 anonim válasza:
Szia, én is Győrben vagyok egyetemista. Szívesen barátkozom 🤗.
2021. aug. 3. 08:22
 6/8 anonim válasza:
27/F, írhattok
2021. aug. 3. 08:54
 7/8 anonim válasza:
Szívesen barátkozom én is, nyugodtan írhattok. Szeretek beszélgetni és mászkálgatni a városban, beülni kocsmázgatni, heti egyszer-kétszer elmenni futni.
2021. szept. 3. 16:14
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én is győri vagyok. Szívesen barátkoznék.


18/L

2021. dec. 12. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!