Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan mondjam meg a lehető...

Hogyan mondjam meg a lehető legkíméletesebben a legjobb barátnőmnek, hogy szerintem nem kéne legjobb barátnőknek lennünk?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmmel nem is igazán beszélünk, nincs min beszélgetnünk igazán és a nézeteink is eléggé megváltoztak és különbözőek, még iskola előtt szeretném vele közölni/megbeszélni.

Ötletek, hogy mondhatnám meg neki úgy, hogy a lehető legkevésbé bántsam meg/sértődjön meg?

+én még szeretnék a barátnője lenni, csak nem legjobb barátnők lenni vele.


2021. aug. 9. 17:53
 1/8 anonim válasza:
Lehet, hogy én vagyok túl öreg, de manapság arról hivatalos papír kell, hogy xy a legjobb barátnőd?... Vagy miért ennyire lényeges ez? Nem kell mondani neki semmit, szép lassan, apránként építsd le.
2021. aug. 9. 18:01
 2/8 anonim válasza:
Ha nem is igazán beszéltek, az pont elég, nem?
2021. aug. 9. 18:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs igazán mit leépítenem, de amit tudnék csinálni annak is sértődés lenne a vége :/
2021. aug. 9. 18:14
 4/8 A kérdező kommentje:
De iskolában találkozni fogunk és ott jópofizni kell, hogy ne legyen sértődés, elég toxic...
2021. aug. 9. 18:14
 5/8 anonim válasza:
Így mondd meg neki ahogy itt is leírtad. Ha megsértődik ezen az őt minősíti, te azzal már ne foglalkozz.
2021. aug. 9. 19:00
 6/8 Hellmano válasza:
Majd rájössz, hogy olyan nincs, hogy "legjobb barát", hanem van a barát és van a haver. Ahogy öregszel, majd örülsz neki, ha marad , még egyáltalán barátod és nemcsak haverok vesznek körül. Ugyanis a haver csak, akkor van, ha minden jó, míg a barát más esetben is. Haverja bárkinek lehet, de barátja max. 1-2 ember marad veled életed végéig. Nekem van 1 gyerekkori barátom és 1 középsulis barátom a többi csak ismerős meg haver, akikkel el lehet lenni bármikor, de mégsem nevezem barátomnak egyiket sem, pedig sokat ismerek akár 30 éves is.
2021. aug. 9. 19:28
 7/8 anonim válasza:

Nagyon megértelek kedves kérdező! Ez tényleg nehéz kérdés...


Én is hasonlóképpen vagyok a "legjobb" barátnőmmel. Nem egykönnyen bántanám meg, mert Ő vigasztalt a legmélyebben, amikor édesanyám a halálához közeledett, majd elhunyt.


(Az övé előbb halt meg néhány évvel, mint az enyém, gyakorlott volt hozzátartozó ápolásában.)


Ui: rengeteget köszönhetek neki párkapcsolati tanácsadásban is. És mi nem iskolások vagyunk már, hanem érettebb korú dolgozó hölgyek. Mégsem olyan egyszerű elmondani, hogy nem szimpatizálok bizonyos tulajdonságaival.

2021. aug. 10. 03:34
 8/8 anonim válasza:

De mi az hogy hogyan mondd meg hogy nem kéne legjobb barátnőknek lennetek? :D

Ez nem olyan mint a házasság, ha keveset beszéltek stb stb akkor már nyílván nem vagytok legjobb barátnők, mit kell ezt túl bonyolítani? :)

2021. aug. 10. 10:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!