Weboldalunk cookie-kat haszn√°lhat, hogy megjegyezze a bel√©p√©si adatokat, egyedi be√°ll√≠t√°sokat, tov√°bb√° statisztikai c√©lokra √©s hogy a szem√©lyes √©rdeklŇĎd√©shez igaz√≠tsa hirdet√©seit. Tov√°bbi inform√°ci√≥
KezdŇĎoldal » Ismerked√©s » Bar√°tkoz√°s » Valaki besz√©lgetni? 28F ūüó£ÔłŹūüĎ•

Valaki besz√©lgetni? 28F ūüó£ÔłŹūüĎ•

Figyelt kérdés

aug. 28. 01:39
 1/8 anonim v√°lasza:

Itt vagyok! Jelen! (De gondolom, hogy huszon√©veseket √©s 30 √©v k√∂r√ľlieket v√°rsz elsŇĎsorban.)

47N

aug. 28. 08:06
 2/8 anonim v√°lasza:
Dehogy, mindenki im√°dja a milfeket.
aug. 28. 08:45
 3/8 anonim v√°lasza:
Ez a 47 √©ves milf nem lehet egy j√≥ t√°rsas√°g, el√©g sok ismerkedŇĎs k√©rd√©shez m√°r hozz√°sz√≥lt, ahogy l√°ttam.
aug. 28. 12:56
 4/8 anonim v√°lasza:

Nagyon sok 47N lehet az országban,aki ide ír bármilyen szándékkal - nem biztos, hogy mindenki egy és ugyanaz...

Azonk√≠v√ľl kb. egy h√≥napja nem √≠rt ilyen c√©llal. M√°s elfoglalts√°ga is lehet, nem csak √©s kiz√°r√≥lag gyakoriz√°s.

aug. 28. 13:26
IdŇĎsebbek is elkezdhetik online √©s ingyenes rejtv√©nyfejtŇĎ j√°t√©kunkat
 5/8 anonim v√°lasza:

H√°t nem tudom, 1-2 ezer emberen k√≠v√ľl senki nem szokott itt ismerkedni, ennek az 1-2 ezer embernek pedig a jelentŇĎs r√©sze az f√©rfi.

NŇĎk nem nagyon ismerkednek itt, akik meg igen, azok szinte kiv√©tel n√©lk√ľl 16-30 √©vesek.

aug. 28. 13:29
 6/8 A k√©rdezŇĎ kommentje:
Kinek hogy telik a napja?
aug. 28. 14:13
 7/8 anonim v√°lasza:
√Čn sz√≠vesen besz√©lgetek, ha m√©g aktu√°lis. :)
szept. 1. 21:21
 8/8 A k√©rdezŇĎ kommentje:
Irj uzit ūüėĀ
szept. 2. 06:14
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!