Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeptember 5.-én a Budapest...

Szeptember 5.-én a Budapest Parkan lesz AWS koncert, akivel mentem volna lemondta. Tehát arra vagyok kíváncsi van-e valaki/valakik akikhez társulhatnék aznap? :c

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 17:44
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Azóta is reszeli.
2021. szept. 29. 20:53
 32/37 anonim válasza:
Faszák ezek a mai nők :D
2021. szept. 29. 21:47
 33/37 anonim válasza:
Azóta kért bocsánatot?
2021. okt. 30. 22:42
 34/37 anonim válasza:
Azóta is tele van a szája.
2021. okt. 31. 08:03
 35/37 anonim válasza:
nem történt semmi XD egyébként már innen is törölte magát :D járok én még pest környéki koncerten...lehet összefutok vele valahol 😂
2021. okt. 31. 13:47
 36/37 anonim válasza:

Hihetetlen jó volt a koncert, egy életre szóló élmény volt. Sokat sírtam és nevettem, nem bánom semmit.

Ne haragudj hogy ott hagytalak, de nem volt szimpatikus a társadágod, a korkülönbség miatt nem voltunk egy hullámhosszon és sajnos unalmasnak találtam, valamint feszélyezett is a jelenléted, miután kijelentetted, hogy te nem vagy az az örjögve tombolós, pogózós ember és azokat sem szereted, akik ilyenek. Sajnos én pedig ilyen vagyok.


A srác mellett még a koncert kezdete előtt csatlakozott hozzánk 3 lány és 2 fiú is. Egy egész jó kis társaság alakult ki. Remélem te is megtaláltad azokat az embereket akik el tudták viselni a személyiséged.


Legközelebb nem követem el azt a hibát, hogy random emberrel megyek el koncertre, legalábbis mielőtt nem ismerem meg egy kicsit a személyiségét biztosan nem.


A srác nevét azóta sem tudom. A lányokét viszont annál inkább, a mai napig jóban vagyunk :)

Köszönöm a kedves feltételezéseket a kommentelők el, de lassan 6 éve párkapcsolatban élek, így nem szorulok rá arra, hogy egy koncerten engedjek magamba bárkit is :) Sajnálom azokat a lányokat, akik ezt megcsinálják és azokat a kommentelőket is akik örülnének egy ilyen helyzetnek vagy volt is benne részük.

Azért mert van egy rossz tapasztalatunk nem kell az összes nőt, férfit megbékjózni, nem minden a szex, sőt egy koncertre jó esetben nem emiatt megy az ember ;)

2022. máj. 23. 11:16
 37/37 anonim válasza:

Hát én nem gondoltam, hogy válasz fog még jönni rá 🤣


De akkor miért nem írtál előbb mondjuk úgy egy pár hónappal korábban?


Egyébként nem én vagyok az akivel mentél.

2022. máj. 27. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!