Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs olyan lány (18-23 év)...

Nincs olyan lány (18-23 év) esetleg, akinek volna kedve ismerkedni/barátkozni, esetleg együtt lógni Fehérváron vagy annak környékén? 20/F

Figyelt kérdés

Nincs jelenleg senki, akivel el tudnám ütni az időmet, és úgy vagyok vele, hogy itt megadom a lehetőséget mindenki számára azoknak, akiknek kell egy jó beszélgetőfél, vagy akár egy jó barát.


Rólam, magas (185 és 190 cm között) fitt (átlagos karcsú) vagyok. Jelenleg OKJ-n vagyok, és középfokú angolra készülök. Szeretek főzni, eljárkálni a városban (egyedül nem a legjobb, de jobb nem otthon lenni), részben grafikus is vagyok és szoktam grafikában alkotni, pl képeket tervezgetni, akár 3d modellezés is szóba kerülhet. Habár nem akarok gép előtt ülni, mert unom, így ebből kifolyólag inkább keresek jó arc embereket és azokkal jól érezni magamat, mivel ki kell használni a szabadidőt amit lehet. ;)



Privátban el fogom mondani majd a dolgokat, hogy miért csak lányokkal vagyok inkább hajlandó beszélgetni. Trollok pedig kerüljenek. Ha úgy érzed, rád fér egy kis változás, lehet nekem írni. :D



2021. okt. 10. 11:22
 1/7 anonim válasza:
Itt nincs lány!
2021. okt. 10. 11:27
 2/7 anonim válasza:

Szerintem meg vannak, csak félnek.

Na jó talán nem ez a jó szó, de valami ahhoz hasonló lehet.

2021. okt. 10. 11:37
 3/7 anonim válasza:

Itt ne ismerkedj.Sajnos nincsen sok valódi lány aki tényleg lány...A másik ha valódi is a lány tuti hogy csak hülyíteni fog...

Tapasztalat

2021. okt. 10. 11:47
 4/7 anonim válasza:
3 as, jól írja!
2021. okt. 10. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem ez a tapasztalatom 1-es. Mint mondtam trollok meg ne szóljanak bele, ha csak nem céljuk van a bejegyzéssel kapcsolatban.

3-es Neked lehet ez a tapasztalatod, de nekem nem. Hiszen próbálkozni lehet, senki sem mondta, hogy nincs értelme próbálkozni. Jó párral beszélgettem és találkoztam már ezelőtt, mindegyiknél jól alakultak a dolgok, amíg csak úgy abba maradt az egész..

2021. okt. 10. 12:19
 6/7 anonim válasza:
Nekem ne írj, az ilyen tipust nem szerezem! 24L
2021. okt. 10. 12:22
 7/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan :)
2021. nov. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!