Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan 30-50 év közötti...

Létezik olyan 30-50 év közötti, komolyan gondolkodó és magányos nő az ország középső vagy keleti részében, aki hajlandó ismerkedni egy még házasságban élő, de magányos férfival?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ideális a helyzet, de ilyen helyzetben lévő emberek is vannak.


39 éves férfi vagyok.

Van egy házasság, amelyben jelenleg még benne vagyok.

Van egy ok, amely miatt eddig még nem váltam el és ezt csak akkor tudom megtenni, ha egy olyan szerető társra találok, akivel meg lehet kezdeni egy közös új utat.

Megbízhatónak és becsületesnek tartom magam … viszont még nem találtam olyan hölgyre, aki hajlandó lenne ismerkedni velem, mert még házas vagyok.

Ördögi kör.


Szeretnék kilépni ebből.

Szeretnék társra találni.



2021. febr. 3. 15:28
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Ha van gerincük, akkor nincs.
2021. febr. 3. 15:32
 2/33 anonim válasza:

Tudod, értelmesebb körökben ez nem úgy megy, hogy fél lábbal még az egyik kapcsolatban vagy, és fél lábbal a másikban. Ami ha nem jön össze, akkor mint ha mi sem történt volna, visszatáncolsz a meglévő kapcsoaltodba.

Lezárod a házasságodat, és elkezdesz értelmes emberként ismerkedni.

2021. febr. 3. 15:33
 3/33 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Degradáló ilyet kijelenteni bármelyik, általad nem ismert nőről.

Mivel nyilván te nem ismered a kialakult helyzetet, ezért nem várható el az együttérzés.

Ezért a hozzászólásért kár volt billentyűt ragadni.

Nem rád várok, az biztos. :))

2021. febr. 3. 15:46
 4/33 anonim válasza:
No és mi a kialakult helyzet? Nincs hol laknod?
2021. febr. 3. 15:53
 5/33 anonim válasza:

"Megbízhatónak és becsületesnek tartom magam"

Te lehet annak tartod magad, de a leírás alapján nem sokan lesznek ezen a véleményen.

Miért kéne egy másik társ a váláshoz? Nem azért vetted el a nejed, mert szereted? Mi az oka, hogy még vele vagy?

2021. febr. 3. 15:53
 6/33 anonim válasza:
Nyilván mindenki azért házasodik, mert szereti a párját, de idővel ez változhat, mint ahogy mindkét ember változik, és nem biztos, hogy egy irányba.Nálunk is ez volt a helyzet, nagyon sokáig éltünk együtt, és aztán ki erre, ki arra akart tovább menni. Én azt mondom, nem kell félni a változástól, lehet mindkettőtöknek jobb lesz így. Én most egyedül maradtam, de nem gondolom, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha azonnal beleugranék egy új kapcsolatba. Meg kell gyászolni az előzőt, nem fejest belevágni egy másikba. És szingliként szerintem könnyebb egy új társat találni, már ha készen állsz rá.
2021. febr. 3. 16:02
 7/33 anonim válasza:
Létezik. N
2021. febr. 3. 16:12
 8/33 anonim válasza:

Aki nem képes egyedűl megállni a lábán, egyedül bolgoulni a semmilyen társsal sem lesz képes.

Sose kezdenék olyan pasival aki nem képes lezárni egy rosszul működő kapcsolatot.

2021. febr. 3. 16:12
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi építő válaszokat.


5. hozzászóló:

Minden ember kicsit más, nem vagyunk egyformák.

Tudom, hogy alapesetben van egy lépéssor, amit a legtöbben betartanak: elromlott házasság - válás - egyedüllét egy ideig - ismerkedés.

Nem minden embernek ugyanez a sor az ideális. És hiszem, hogy van olyan hölgy, aki ezt elfogadja és kész a helyzetem alapján is belekezdeni egy ismerkedésbe. Nyilván aki ezt nem tartja jónak, attól nem is várom, hogy megtegye. Ez így van rendjén.

2021. febr. 3. 16:18
 10/33 A kérdező kommentje:

6. hozzászóló:

Igazad van, tudom, hogy ez általános módon így működik.

Ugyanakkor én másképpen működöm, nem szeretném a céltalan köröket futni és a rövid élet alatt gyászolni azt, ami helyett az igazi párom megtalálására fordíthatnám az időt.

Lehet, hogy nem fog sikerülni, de én megpróbálom.

2021. febr. 3. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!