Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni egy 27 éves pánikbeteg egyetemista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves pánikbeteg nő vagyok, aki még a szüleivel él, és jelenleg még egyetemre járok. Párkapcsolatot nem szeretnék csupán beszélgetni.
2021. okt. 25. 12:01
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Csak ha szúrunk xdxd
2021. nov. 2. 16:09
 22/25 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem beszélgetni. 26/L
2021. nov. 5. 22:46
 23/25 anonim válasza:

A 22-es (nov. 5. 22:46) válaszoló, egy troll!

Egy egyszerű, nőket érintő kérdésre sem tudott válaszolni, helyette folyamatosan támad, próbál fogást találni rajtam, de szegény nem tudja hogy már letiltottam. A mennyország egy esős hely! :(

2021. nov. 8. 14:54
 24/25 anonim válasza:

A 23-as válaszoló pedig egy 30 éves férfi, aki ráír random nőkre egy kérdés alatt, aztán ha normálisan válaszolsz neki akkor a menstruációdról kezd el kérdezgetni... És nagyon nem tetszik neki, hogy ha a saját eszközét fordítják ellene :D

(Ne haragudj kérdező a nem ide illő témáért, csak már nagyon unom, hogy mindig megtalálnak az ilyen beteg alakok.)

2021. nov. 8. 15:29
 25/25 anonim válasza:

24-es (nov. 8. 15:29)


Az probléma, ha én 30 éves férfi vagyok? Most valami bűnt követtem el ezzel? Az is probléma ha random nőkre ráírok egy olyan kérdés alatt, ami a beszélgetésről szól? Én kérek Elnézést!


Normális válasz? Valóban normálisan válaszoltál, de a problémáimról kezdtél el kérdezni.

Majd biztos a beszélgetést azzal kezdem hogy, elkezdem sorolni a problémáimat. De nem volt ellenemre. De azért hogy kiküszöböljem, hogy nem csak egy troll vagy-e, feltettem egy kérdést, amire a nők biztosan tudnak helyesen válaszolni. Te nem tudtál, helyette elkezdtél sértegetni, támadni, több levélen keresztül, anélkül hogy én bármit is írtam volna. Közben írtam, hogy helytelen a válasz, és most te jössz (a kérdéssel hogy megbizonyosodj, hogy én nem-e egy troll vagyok). Ahelyett hogy kérdést tettél volna fel, vagy megmagyaráztad volna a saját kérdésemre adott saját válaszom helyességét (mivel te nem tudtál rá válaszolni). Támadni, sértegetni kezdtél.


Miféle saját eszközömet fordítottad ellenem?

Én nem sértegettelek, nem támadtalak, ellenben veled.

Ott lett volna a lehetőség, hogy visszavágj egy kérdéssel, hogy „ellenem fordítsd a saját eszközömet”, de helyette a támadást, sértegetést választottad.

2021. nov. 11. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!