Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, ti miről szoktat...

Egyetemisták, ti miről szoktatok beszélgetni az évfolyamtársakkal?

Figyelt kérdés

Én is egyetemista vagyok, csak attól tartok, hogy unalmas vagyok. Igazából csak iskolai dolgokról szoktunk bezsélni.

Hogyan lehetnék érdekesebb?



2020. júl. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Arról, hogy milyen könyvet olvastunk, mivel játszunk, milyen sorozatot/filmet néztünk. Leginkább olyanokkal beszélek akikkel van közös érdeklődési köröm, a többieket hagyom.
2020. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi is, főleg. Akikkel jobban vagyok, azokkal szóbajön a munkavállalás, szabadidő is.
2020. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sulis dolgok pl. melyik óra milyen, mi volt a házi, milyen lesz a vizsga, kivel volt órád, milyen a koli, mikor mész haza stb. A többséggel csak ennyi. Nem is nagyon történik velünk sok minden, sok közös témánk sincs, annyira nem is ismerjük egymást, a többség nem is akar barátkozni vagy nem kíváncsi a másikra stb., sokakkal csak azért beszélünk, mert nem tudunk mit kezdeni magunkkal a szünetben. Nem tudom, hogy ez unalmas-e... szerintem nem, de igazából engem ez nem érdekel. A barátaimmal más, személyesebb vagy komolyabb témákról is szoktunk beszélgetni, de a szaktársaimmal csak ennyi és ők sem akarnak/tudnak másról beszélgetni.
2020. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Same, a legtöbb szaktársammal én sem beszélgetek, van pár emberrel, akikkel úgy első évben jóban lettem, aztán velük szoktam így sulis témákról is beszélgetni, meg egyidejűleg vesszük fel az órákat is.
2020. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor egyetemista voltam; a tananyagról nrm beszéltünk, hanem általános dolgokról, hogy melyik órán mi történt, ha valami izgit csinált a tanár vagy a diák, hogy milyen sorozatot nézünk, hogy mi újság van velünk az egyetemen kívül, stb.
2020. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!