Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerkedni?

Lenne kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés

22 éves, Vas megyei lány vagyok.

Sajnos ez a felnőtté válás, meg a munka világa ahogy beköszöntött az életembe, eléggé kevés időm maradt az ismerkedésre, barátaim meg előtte se nagyon voltak. Szóval itt próbálkozom.

Elsősorban helyben és korban közeli, érett lányokkal beszélgetnék, de bárki írhat :)


2021. okt. 25. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Szia, jól alszol?
2021. okt. 26. 01:18
 12/21 anonim válasza:
Hagyjuk már, nagy kamu az egész.
2021. okt. 26. 08:14
 13/21 anonim válasza:
Az hát!
2021. okt. 26. 08:17
 14/21 anonim válasza:

#8 vagyok


Most az a baj, hogy azt írtam, hogy fiú vagyok?


Kérdező, véletlen nem azt írtad, hogy "bárki" írhat?


Imádom ezt az oldalt, olyan könnyen lehet itt beszélgetni, ismerkedni emberekkel ebben a kategóriában... Ja, nem ide.

2021. okt. 26. 09:35
 15/21 anonim válasza:
Nekem írt tegnap ne pánikoljatok. Lehet csak nem ér rá.
2021. okt. 26. 09:40
 16/21 anonim válasza:

#15


Van egy probléma.


Amikor neked írt, az gondolom tegnap kora délután lehetett, miután kiírta a kérdését.


Azóta nagy valószínűséggel be sem lépett ide.


Viszont ha én ismerkedni szeretnék valakivel vagy valakikkel itt, akkor azért a maradék szabadidőmben hajlandó lennék még fellépni egy kis időre, de a kérdezőnél itt ki is derült, hogy valójában nem gondolja túl komolyan az itteni ismerkedést.


Én úgy tudom, azért estefele, munka után az embereknek van némi szabadidejük is. Részemről ennyi.

2021. okt. 26. 09:57
 17/21 A kérdező kommentje:

Jézus, mennyi ráérő ember van!!


Dolgozom, és nekem is van családom, nem pedig egész nap a netet nyomom, sajnálom.


Ne haragudjatok, én mindenkinek visszairok, aki kicsit is normálisnak tűnik!

2021. okt. 26. 12:49
 18/21 anonim válasza:

#17


Ennyi erővel te is egész nap a netet nyomod, mert írtál kérdést, most pedig válaszoltál is...

2021. okt. 26. 15:29
 19/21 anonim válasza:

Szerintem zátonyra futott a kérdés.


Többiek, akikkel esetleg beszélgetett a kérdező, ti hogy álltok? :D

2021. okt. 28. 16:07
 20/21 anonim válasza:

Nem tudom, hogy rajtam kívül beszélgetett-e vele valaki, de rohadtul frusztrál, hogy elvileg "ismerkedni szeretne" , de be sem lép, vagy ha belép, akkor meg direkt ignorál.


Semmi rosszat nem írtam neki, de most már kicsit betelt nálam a pohár, most akkor döntse már el, hogy mit akar itt...


Ha ennyire lesz*rja az érdeklődéseket, akkor inkább fel se lépjen ide, és ne spamelje tovább az oldalt ilyen kamukérdésekkel...

2021. okt. 29. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!