Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nagy libidóval rendelkező...

Nagy libidóval rendelkező extrém nagy méretű,kedves hölgy,aki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Olyan,aki vállalja önmagát túlsúlyosan is,s valóban elhiszi,hogy van olyan férfi,aki vonzónak,szépnek találja.

2021. nov. 6. 12:24
 1/6 anonim válasza:
Élő szexbabát keresek, aki nem tud elfutni a sorsa elől, mert nincs végzet, csak ha bevégzed!
2021. nov. 6. 13:02
 2/6 anonim válasza:

Nagy libidóm van, kedves is vagyok, de nem vagyok extrém túlsúlyos.

Na, erről lecsúsztam 😒.

2021. nov. 6. 13:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit sem vagy túlsúlyos?
2021. nov. 6. 13:13
 4/6 anonim válasza:
2 vagyok. Hát, van rajtam mit fogni.
2021. nov. 6. 13:21
 5/6 anonim válasza:
Extrém méretű, kedves is vagyok, de nem tudom, hogy egy barátkozás kategóriában lévő kérdéshez miért fontos, hogy kinek mekkora a libidója. Manapság miért lett fontosabb az, hogy ki mennyire szeret b@szni,mint hogy egyébként milyen ember? (és igen, tudom, kedves, de az még édeskevés)
2021. nov. 7. 09:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocs,hogy privátban írok,de nem akartam a nyilvánosság előtt reagálni a gondolataidra.Értem,megértem amit írsz.

Azért írtam a libidót,mert azt tapasztaltam,hogy a nagyon nagy nők többsége nem hiszi el,hogy van olyan férfi,aki vonzódik hozzá,szépnek találja.

Gondoltam,aki elfogadja magát,talán könnyebben ismerkedik.

Tudom,hogy fontos a belső tulajdonság,de hiába jó ember valaki,ha nincsen kémia,nem tetszik a külseje.

Nekem csak az extrém nagy nők tetszenek,ez az elsődleges.Nyilván ha primitív,kiállhatatlan nem tartom vele a kapcsolatot.

Nem tudom érthető-e,amit leírtam.Remélem igen.

Kíváncsi vagyok a véleményedre.

2021. nov. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!