Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szerezhetnék új barátokat?...

Hol szerezhetnék új barátokat? Esetleg itt szeretne valaki barátkozni, haverkodni Budapest - Pest megye közeli részeiről, mint pl. Pécel, Maglód, Vecsés? 30/F vagyok, a régi ismerősök elköltöztek más megyébe, külföldre, vagy már családjuk van.

Figyelt kérdés
Nem igazán maradt olyan ismerősöm, akivel néha ellehetne járni ide-oda szórakozgatni, vagy jókat beszélgetni. Akár lányokkal is szívesen barátkozom.
2021. nov. 6. 16:15
 1/4 anonim válasza:

Érdemes lenne korhatárt is megadnod!


Gondolom a saját korosztályodat várod elsősorban jelentkezőnek, mert így tudnátok közös témát találni minden szempontból.


Én 17 évvel vagyok idősebb nálad, tehát valószínűleg már "kiestem".


Ui: de azért gondoltam, hogy segítek egy kicsit és megnyitom az utat az érdeklődők esetleges hadának. :)


budapesti középkorú hölgy

2021. nov. 6. 16:20
 2/4 anonim válasza:
Érd belefér? Az Etele Plázáig bemegyek bármikor, de BKV-ra nem szívesen költök, csak amit nagyon muszáj.
2021. nov. 6. 16:55
 3/4 anonim válasza:
Írtam
2021. nov. 6. 17:57
 4/4 anonim válasza:
Írj, ha gondolod, és ha egy szigetszentmiklósival is barátkoznál. :)
2021. nov. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!