Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Játékos társ keresés? 22/L

Játékos társ keresés? 22/L

Figyelt kérdés

Iskolás éveim alatt a figyelmet mindig nagyon a tanulmányaimra helyeztem, ezért sok játék az én életemből kimaradt. Szeretném pótolni, és olyanokat találni, akikkel kipróbálhatok játékokat :)

(Nincs PS-em, nincs Xboxom)


2021. nov. 12. 20:15
1 2 3
 11/21 Mathus válasza:

#10: én 5 és 9 voltam (a hozzászólásaimat aláírom innentől a nickemmel). igen, pontosan úgy teszünk, mint ahogyan a neve is mutatja, belebújunk vki másnak a "bőrébe". illetve van egy mesélő, aki a történeten végigvezeti a játékosokat. ez utóbbiak egy-egy karaktert személyesítenek meg, amíg a mesélő a saját karaktereivel benépesíti az őket körülvevő "világot". dc megy hanggal is, meg van egy rakat addon az ilyesmihez, az asztal mellett meg ezek nincsenek.

https://www.youtube.com/watch?v=P8pLvV3FjPc

ez a critical role csatornája, ez egy színész-party, nézz bele középtájt, kb. ilyen egy játékülés. én szeretem csinálni, mert okosnak kell lenni hozzá, nagyon jó elmejáték.

Mathus

2021. nov. 12. 23:25
 12/21 anonim válasza:
úúú én is akarok játszani valami :)
2021. nov. 13. 00:27
 13/21 A kérdező kommentje:
Mathus érdekesen hangzik, szívesen kipróbálnám :D
2021. nov. 13. 01:49
 14/21 Gymnospermatophyta válasza:
Mikori játékokat próbálnál szívesen? Ha mondasz egy évszámot toltól tolig (nem tudom mikor szakadt meg a kapcsolatod velük), megpróbálok összeszedni párat, ami szerintem nem rossz. :) (27/f)
2021. nov. 13. 04:42
 15/21 anonim válasza:

Mit játszunk?

38F

2021. nov. 13. 05:52
 16/21 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg nem csak kompetitívek érdekelnek, hanem coop looter-shooter story game is akkor a Borderlands játékokat szívesen végig tolom veled ha szereted az elvetemült humort, amit ad neked. Esetleg nézz róla videókat. Epic Games-en jelenleg az egyik Borderlands 2-es DLC-ből készült játék most ingyenes. Illetve a Handsome Collection Steamen ami 2 darab Borderlands játékot összes DLC-vel foglalja magába 5€ körül szokott menni. Ha érdekel a game írj még kulcs lehet nekem is van elfekvőben.
2021. nov. 13. 10:14
 17/21 anonim válasza:
Cuphead nevű játékot ajánlom, de csak ha türelmes vagy.
2021. nov. 14. 13:59
 18/21 anonim válasza:
Mármint PC-s játékokra gondolsz?
2021. nov. 14. 19:07
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként az ajánlásokat és üzeneteket, nem tudok sajnos kedvelni választ, de mindenki hasznos volt
2021. nov. 14. 20:36
 20/21 anonim válasza:

Online játékokat nem ajánlom, a csalók tönkre teszik, megkeserítik az egészet.

Modern játékok nekem hulladékok.


Te most kezdesz el kikapcsolódani, én meg most akarnám összekaparni magamat, így nem tudok játszani, de nekem sosem volt alkalmam barátokkal játszani, így gondoltam azért írok ide, hátha egyszer lesz alkalmam. Nincs facecam-om, mikrofonom sem biztos hogy működik, de hangom úgy sincs, úgyhogy tökmindegy.


A most felsorolt játékokat régen hamachi-val tudtam multiba játszani (ez már esélytelen). Már rég nem játszottam.


-- Hidden and Dangerous 2

+ Saber Squadron kiegészítő

lehet módosítani fájlokat, így a saját multi játékodban az elérhető dolgok közül olyan fegyvereket, öltözeteket választhattok ki amilyeneket szeretnétek, de csak a kategórián belül sajnos. Gondolok itt arra hogy szövetséges, csak a saját felszereléseit használhatja, tengelyhatalom szintén, pedig szeretném a küldetéseket német fegyverekkel megcsinálni, de nagy gond nincs, mert felveheted az ellenfél felszerelését.

Csúnya verzióban is elérhető és működik a multi. Bár lehet kínlódani kell vele. Steamen is fent van, multi nélkül, és még fizetni is kell érte, vicces.

Van egyszemélyes mód, van cooperativ, pvp mód, bázis foglalás mód, akár tankokkal is mehettek egymás ellen.


-- Swat 4

+ The stetchkov syndicate kiegészítő

+ modok, ajánlom a SEF modot, ez a SAS és a SSF modok ötvözete, továbbfejlesztése. Ha egyedül játszol AI csapattársakkal, szükséged lesz Speech Recognition Improvement modra, mert rettentően retardáltak az AI csapattársak.

+ rengeteg házikészítésű map, de a többség elég béna, bugos.

Ez a játék csak is csúnya változatban érhető el, működik a lan, multi.

Online nem ajánlom, mert nincs támogatása a játéknak, így sok a csalás, a számítógépedre is veszélyt jelenthet. A saját szerver tulajdonosok, klánok; korruptak.

Van a már említett egyszemélyes mód; van co-op mód; van pvp team deathmatch mód, rendőr vs bűnöző; van pvp tárgy(bőrönd) kijuttatás mód; Van pvp védett személy kijuttatás mód.

Co-op -hoz elég ha vagytok ketten. Pvp-t csak baráti társaságban ajánlom, ehhez viszont minimum 5v5 kell.

Mikrofonnal élvezetes játszani (főleg co-op -ot), és olyanokkal akik komolyan veszik, ebből a szempontból jó csatlakozni angol nyelvű co-op szervrekhez, és használni anglul a szakszavakat. Mert magyarul ordítani hogy gyanusított meg ilyenek az kicsit gáz, de meglehetne szokni, ízlések és pofonok. Bár már megszünt az összes co-op klán.


-- Resident Evil 5

Csúnyában is működik a multi (co-op) is.


-- Starbound

Csúnya verzióban is működik némelyik verzió multiban.


-- Craft the world; theHunter: Call of the Wild; Green Hell; The Forest

Ezeknek a multija nem tudom hogy működik-e csúnyában.


-- Farming Simulator 19

Nekem meg van az alap ingyen a epic games -en, de egy jó ideje nem működik nekem az epic, amit letöröltem a πcsába, azóta nemtudom működne-e, de megvan csúnyába is az összes kiegészítőjével, de nemtudom hogy a multi működik-e így. Meg nem egy izgalmas játék, főleg kormány, joystik nélkül. 17, 15, 2013-as verziókat is kipróbálnám.


-- Rocket League is megvan epicen, de még 1szer sem játszottam vele.


-- Minecraft nekem van eredeti, de másmilyen csúnya verziókban is be lehet szerezni. De nem valószínű hogy többet valaha is játszani fogok vele, qurva unalmas. (shader, textura csomagokat le lehet tölteni hozzá, amivel elég ütősen tud kinézni), modok is vannak.


-- OpenTTD [Transport Tycoon Deluxe] Mindenhonnan elérhető ingyen, Steamen ajánlatos hogy multizni is lehessen. Még nem próbáltam ezekkel a verziókkal, de egész gyerekkoromban játszottam ezzel a játékkal szinglibe. Ez sem egy izgalmas játék, elszívja az életed, és akkora szórakozást lehet nem ad. Szállítmányozási céget kell vezetni, multiban ketten (vagy lehet többen) is vezethetjük a céget, lehet választani AI ellenfel-et(-ket), de pvp-ben is versenghetnek egymás ellen a cégeink. Én a sivatagos pályát szerettem. Mindenféle dolgot lehet szállítani, sokféle járművel, kedvenceim a vonatok voltak, a hajók gusztustalanok voltak nekem.


Single, de van lehetőség pvp-re, ami nem egy nagy durranás szerintem:

Xcom; Xcom 2 (utóbbit csak csúnyában próbáltam, multi nélkül);

STAR WARS Jedi Knight II - Jedi Outcast;

STAR WARS Jedi Knight - Jedi Academy


Steam-en; Magicka: Wizard Wars -ot imádtam, de megszünt, állítólag hozzáférhető valahogy. Baráti társasággal, ha játszhatnék vele, eldurrannék az élvezettől. Bár nem tudok vele játszani mert játékokra kifejlesztett egér kell hozzá, normál egereket falta a játék.


-- Ezeket ajánlom (de már nem biztos hogy működnek multiban): The Settlers 1, 2, 3, 4; Age of Empires 1, 2 HD [ősrégi verziók, ha megtalálod csúnyába őket, mivel nekem játszhatóbb az AI ellen itt, az újabb verziókban agresszívabbak az AI-k, így számomra játszhatatlanabbak, de pvp, team vs team-ben is lehet játszani, és kilehet zárni az AI-t.]; Stronghold Crusader [ha megtalálod, de valószínű a multi már nem működik]; Stronghold Crusader HD Extreme elmebeteg nekem, meg steamen nem is működik a multi; C&C Tiberian Sun + Firestorm [vagy Tiberian Sun online (erről nem tudok semmit)]; C&C 3 Tiberium Wars; C&C Generals + Zero Hour [csúnya verzió multi működött régen, ha jól emlékszem régen ezeket a modokat használtam: ShockWave, Contra, NProject]; Dungeon Keeper 2 silver edition.


További ajánlataim, amiket még nem próbálhattam ki, illetve régen megvolt (mikrofon, cam nélkül sok játéknak nincs értelme):

Gartic Phone (mikrofon / cam ajánlott); Gang Beasts; Havocado; Ultimate Chicken Horse; Red Orchestra: Ostfront 41-45 [online pvp, belső nézetes tank "szimulátor", illetve gyalogosként is mehetsz]; 7 Days to Die; Don't Starve Together; Hearts of Iron IV; Chivalry: Medieval Warfare; MORDHAU; Blackwake (mikrofonnal); Sea of Thieves; Raft; Reign Of Kings; IL-2 Sturmovik: 1946 [kizárólag csúnya verziót ajánlják]; Nidhogg 2; MudRunner; Imperium Galactica II [régen cd-ken megvolt, steamen nem magyar, ez elkeserítő, angolul nem is akarnék vele játszani]; Trailmakers; From the Depths; TerraTech; Scraps: Modular Vehicle Combat; Scrap Mechanic; Main Assembly; Stationeers; Satisfactory; Space Engineers; Avorion; Rising World; Eco; Craftopia; Airships: Conquer the Skies; Fistful of Frags; Ranch Simulator; Age of Mythology; Arma 2: Dayz Mod; DayZ; Scum; Squad; GROUND BRANCH; Hell Let Loose; Conan Exiles; Grounded; We Need To Go Deeper; Stranded Deep; Totally Accurate Battlegrounds; Pummel Party; Fling to the Finish; Ben And Ed Blood Party; Deep Rock Galactic; ZooKeeper Simulator


Legutóbbi, játéknak ratyi, de videókban jót röhögtem rajta. Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

WoT, WT, crossut, robocraft "játék"-okat nem ajánlom.

2021. nov. 16. 22:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!