Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki ismerkedne velem? 27/F

Valaki ismerkedne velem? 27/F

Figyelt kérdés
Főleg érettebb gondolkodású emberek válaszát várom. Legfőképp nőkét. Légy nyitott, megértő, vevő akár egy hosszabb beszélgetésre, vagy abból egy komolyabban kialakuló bárátságra, vagy többre, nők részéről. Szeretek sportólni, zenét hallgatni, filmezni, utazni, érzelmi inteligenciámat fejleszteni. Az utobbi nálam nagyon is fontos tevékenység, ha tehetem napi szinten fejlesztem. Ha egyszer lesz saját családom, akkor ennek az előnyeit 100%-ban akarom majd használni. Nem véletlenül, hiszen nálam az érzelmek dominálnak. Ha felkeltettem az érdeklődésedet felém, akkor írj bátran. Lehet nem mindenkinek tudok majd vissza írni, ezért előre is elnézést kérek,de megpróbálók minnél több embernek vissza írni. Köszi, hogy elolvastátok soraimat, további szép napot nektek.

2021. nov. 13. 11:27
 1/2 anonim válasza:
Ha "legfőképpen nőt" keresel, nyilván azért hogy mert reményeid szerint több is alakul mint barátság akkor miért nem a társkeresés kategóriába rakod a kérdést?
2021. nov. 14. 16:41
 2/2 anonim válasza:
Merre laksz e mellett?
2021. nov. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!