Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért találok nehezen olyan...

Miért találok nehezen olyan személyt akivel értelmesen és őszintén lehet beszélgetni? 30f

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni valakivel, akivel értelmes, normális beszélgetést folytathatnék.


Lehetőleg nőnemű személyt keresek - azonban elsősorban nem társkeresési célból. Viszont számomra kellemesebb lenne.



30f



2021. nov. 19. 21:12
 1/5 anonim válasza:
Nekem volna kedvem beszélgetni.
2021. nov. 19. 21:26
 2/5 anonim válasza:

Szia:)


Úgy gondolom, velem lehet. Írj, ha szeretnél.

2021. nov. 19. 21:28
 3/5 anonim válasza:

Szia

Írj nyugodtan ☺️

N

2021. nov. 19. 22:19
 4/5 anonim válasza:
Marmint neten? A legtobb embernek vannak baratai akikkel szemelyesen elvan igy nem neten keresgel. Meg hat nehez komolyan venni meg elhinni egy ismeretlen szavait akit nem is latsz meg semmi.. De lehet nem olyanokat talasz akivel azonos az erdeklodesetek.
2021. nov. 19. 22:20
 5/5 anonim válasza:
Azért, mert neten, teljesen ismeretlenül időbe telik mire az ember rájön, kiben bízhat annyira, hogy lemondjon neki mélyebb, privátabb dolgokat. És a beszélgetések nagy része addigra elkopik (sajnos). Nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Próbálkoztam én is, de nekem nőként még nehezebb, mert boldog-boldogtalan betalál sokszor. Pedig jó lenne beszélgetni, mert itthonról dolgozom, így már a kollégákkal sincs napi kontakt. Ugyan nem unatkozom, de szeretek eszmét cserélni. :D 33/N
2021. nov. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!