Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt olyan nővel ismerked...

Lehet itt olyan nővel ismerkedni, akivel értelmesen lehet is beszélgetni?

Figyelt kérdés

Akivel eddig üzentet váltottam, az vagy csak 2 szavakba válaszolt minden kérdésre (ismerkedés estén ez így eléggé lelombozó), vagy egyszerűen kiolvasni nem lehetett, amit írt. (esetleg 3 naponta egy válasz) Nincsenek nagy elvárásaim, de hogy élvezetes legyen az üzenetváltás, ahhoz mindkét fél jelenléte szükséges.

Társkeresés a fő cél, de nem minden áron, így azért e téren vannak minimális elvárásaim.

Amennyiben úgy látod, hogy ismerkednél valakivel, és kicsit aktívabban állnál a témához, akkor írj rám. :) 34F



2021. nov. 13. 08:35
 1/4 anonim válasza:
Velem lehet, engem nagyonsok téma érdekel, például szívessen beszélgetnék veled arról, hogy milyen szép műkörmöt csináltattam ma, ilyen 5cm hosszú stiletto strasszkövekkel, és kék színű, csillogós, non szép, és közben a körmösöm mesélte milyen hajat rakatott fel, és megadta a fodrásza elérheségét, szóval megyek majd oda is, tök izgi, akarol beszélgetni?
2021. nov. 13. 09:32
 2/4 anonim válasza:
Néha rábukkanhatsz itt ilyenre, de ők is vagy eltűnnek, vagy hülyének néznek téged. Volt, akivel jól elbeszélgettünk, de lelépett, olyan is volt, aki csak nagy nehezen tudta kinyögni, hogy ja, amúgy neki képben van valaki más is, de ezt is csak úgy mondta el, hogy rákérdeztem, merre is tart a beszélgetésünk. Szóval ne várj csodát, a többség itt is olyan, hogy neked kellene őket udvari bolondként szórakoztatnod.
2021. nov. 13. 10:17
 3/4 anonim válasza:
Azért ne add fel!
2021. nov. 13. 17:50
 4/4 anonim válasza:

Hát pajti, hogy elkerüld ezeket : Hagyd abba ezt a netes beszélgetéses baromságot, főleg gyk-n. 1 nőre 30 csávó jut, itt még levonjuk a hájas trollokat akik nők ek adják ki magukat.. ajjaj, szóval igen. És igen, te vagy a bolond, aki majd elszórakoztatja őket, el is várják! Elvégre van miből válogatni, nyilván élvezik, érzik azt, hogy egy bizonyos erő van a kezükben. Csak madarat csinálsz magadból a sok próbálkozás után, azt az időt fordítsd inkább arra, hogy kimozdulsz és ott próbálkozol, hidd el több az értelme. Természetesen nem árt egy haveri kör, de azt ki lehet építeni ha nincs. Én is abbahagytam ezt az egészet, inkább elkezdtem edzeni, hétvégén eljárok ismerősökkel és kész. Amennyi időt fordítottam beszélgetésekre pfhű... bőven fedezi a heti edzéseim. (jó nem teljesen de na)

Szóval ezt jegeld ha lehet, hidd el jobb így.


Ugyanitt kedves, aranyos, odaadő nőket keresek életem párjául, 23 éves férfijúként! (Vagy nem)

2021. nov. 13. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!