Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20-25 év közötti lányok,...

20-25 év közötti lányok, lenne kedve valakinek ismerkedni? 23/F; Budapest

Figyelt kérdés

Szingli vagyok jelenleg,de nem párkapcsolatra gondolok. Világ életemben a srác haverok/barátok mellett igényeltem a lány barátokat is. Vidékről ahonnan felköltöztem Bp-re ott ez mindig meg volt, úgy érzem most is jó lenne.


Magamról annyi, hogy pénzügyet tanulok és ebben is dolgozom, szeretem a sportokat, így a kinti szabadidős tevékenységeket (pl: egy jó túra) is. Kedvelem az elgondolkodtató filmeket és tartalmasabb könyveket. Érdekel a pszichológia. Bulizni is szeretek, de a szimpla sörözgetést sem vetem meg. Ez csak egy nagyon ad hoc jellegű bemutatkozás volt. :)


Másik oldalról, igazából annyi fontos, hogy ne ragadjunk le az egyszavas válaszoknál meg társai... :D . Ha el tudunk beszélgetni, érdekel bármelyik a fentiek közül vagy szimplán hasonló cipőben vagy mint én, csak női változatban akkor írj nyugodtan. Viszont egy kép csere nálam fontos lenne, hiszen, amennyire lehet az online ismerkedésben is jó tudni, hogy kivel beszél az ember, illetve valamennyivel személyesebb is!



2021. dec. 11. 15:56
 1/4 anonim válasza:
Persze
2021. dec. 13. 19:20
 2/4 anonim válasza:

Sok közös van bennünk (pénzügy szakra járok, szeretek olvasni, élvezem a hosszabb sétákat, érdekel az emberek pszichéje). De a barátom nem hiszem hogy örülne ha más pasikkal (ugyan csak barátilag) beszélnék, úgyhogy ezt most ki kell hagynom :P


21/L

2021. dec. 13. 20:20
 3/4 anonim válasza:

baszod, 23 évesen ne itt akarj már ismerkedni

rakd fel a tindert, bumblet...


26/F

2021. dec. 16. 10:23
 4/4 anonim válasza:

Igazat adok az előttem szólónak, mi a szar ez az új trend hogy egy csomó fiatal itt akar ismerkedni (csomó fiatal srác az esetek 99%-ban akik nem mernek hozzá szólni a nőkhöz....) És akkor itt előadják hogy ők csak beszélgetni akarnak...ja a nagy lószart :D Csajozni akartok (egy kisebb cikket tudnék arról írni hogy mennyire gáz a gyakorin csajozni) de legalább vállalnátok fel basszus....meg a képcsere.. miért bízzon meg benned a lány és küldjön magáról képet? Lehet valami pedo állat vagy..

De ez visszafele is működik lehet nőnek adja ki magát egy pedo állat, és internetről letöltött képeket küldözget


Na a lényeg hogy szedd össze magad és a szaktársaiddal ismerkedjél élőben, utólag majd megköszönheted ezt a tanácsot :D

2022. máj. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!