Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-35 közötti budapesti nők:...

30-35 közötti budapesti nők: lenne kedvetek ismerkedni egy 35 éves budapesti férfival? Jóképű vagyok, magas, van biztos bejelentett állásom és komoly kapcsolatot keresek. Többit privátban :).

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 10:20
 1/7 anonim válasza:
Erre való az Ismerkedés kategória...
2021. nov. 17. 10:22
 2/7 anonim válasza:
Anyagi dolgokat és kinézetet nem szabad leírni, hiába foglalkoztat valójában mindenkit. El kell játszani hazug társadalmi rituálé szerűen, hogy ezek nem fontos dolgok és a nőnek hagyni kell, hogy ezekre magától és magában jöjjön rá. Hiába mondja magában utána a nő, hogy "hű, de jóképű" vagy "hű, de jó lakása van", neked nem szabad ezt így felhozni.
2021. nov. 17. 10:26
 3/7 anonim válasza:
jokepu magas ferfikent itt keresel not.. aha.
2021. nov. 17. 10:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó hát lúzer vagyok most írjam azt??? Nyilván nincs GAME-em nem tudok csak úgy odamenni random nőkhöz vágod????
2021. nov. 17. 10:46
 5/7 anonim válasza:

3. Én is jóképű és magas vagyok, de szar az ismerkedésben, mert nem vagyok beszédes/laza/menő/felszabadult. Ez nyilván nem azt jelenti szűz vagyok, de nehezen megy az ismerkedés és lényegében nem tudok párt találni.


Inkább lennék 10 centivel alacsonyabb vagy kicsit átlagosabb arcú, ha cserébe sokkal jobb dumám lehetne vagy lazább lenne a stílusom.

2021. nov. 17. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös pontosan. Semmit nem számít a magasság, a duma és a PÉNZ számít, meg persze egy jókora izom és önbizalom...a k. anyjukat
2021. nov. 17. 13:35
 7/7 anonim válasza:
Én nem is ertem, miért jön be ennyire a nőknek a magasság? Én nem az alapján választottam soha. Ok, én alacsony vagyok, nálam az alacsony pasik is szóbajohetnek. Az exem magas volt, és a később megismert baratnoim is mind odavoltak érte, hogy milyen helyes, milyen magas.
2021. nov. 20. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!