Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan nimfomán lány...

Van itt olyan nimfomán lány akinek lenne kedve beszélgetni? 20f

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 10:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
Beszélgetni?Nem inkább csinálni?
2021. dec. 22. 11:03
 2/17 A kérdező kommentje:

1

Hát először beszélgetni, aztán ami alakul. Te lány vagy?

2021. dec. 22. 11:13
 3/17 anonim válasza:
Gondolom hogy itt ülnek a gép előtt , és erre a kérdésre vártak :)
2021. dec. 22. 11:28
 4/17 A kérdező kommentje:

3

Jaj fejezd már be a hülyeségedet! Nem hiszem el hogy neked mindig, minden kérdés alá oda kell írnod a cinikus kommentjeidet. Nem, nyilván nem erre gondoltam. Lehet hogy ez neked vicces de elárulom, nagyon nem az.

2021. dec. 22. 11:34
 5/17 anonim válasza:

A nimfománia nem jó dolog. Az egy betegség, miszerint a benne szenvedő nem tud kielégülni, bármennyiszer is csinálja.

Keress inkább olyan csajt, aki nagyon kívánja a szexet, esetleg magas a libidója, vagy csak szereti sokat csinálni.


29/F

2021. dec. 22. 11:53
 6/17 anonim válasza:
Mirű beségettné?
2021. dec. 22. 11:53
 7/17 anonim válasza:
Az, hogy valaki szereti a szexet és az, hogy valakinek rögeszmésen ki akar elégülni NEM ugyanaz!
2021. dec. 22. 12:13
 8/17 anonim válasza:
Itt csak azok vannak meg a társkeresőn is, azért nem jó nekik senki sem 😂
2021. dec. 22. 12:23
 9/17 anonim válasza:

Nekem volt már ninfomán barátnőm. Ők kicsit másabb kategóriák. Nem teljesen egyenértékű azzal, hogy akár minden nap is benne van a szexben és gondoskodik arról, hogy elélvezz.

Ez inkább olyan, hogy róla kell gondoskodni, naponta akár többször is, amihez azért teljesíteni is kell, meg nyitottnak lenni sok mindenre. Nekem pl azt se éreztem meg, mikor ilyen 8 órás meneteket nyomtunk egy egy nap. Meg tényleg addig amíg ő azt nem mondta, hogy elég. Ez nem olyan, hogy elélvezel és akkor 10-15 perc szünet.

Jó nyílván a férfi büszkeség azért súgja hátulról, hogy ezt te is meg tudod csinálni, ezt te is bírod. De napi szinten, napi 2-3 alkalom minimum, bárhol, bármikor azért tud rossz is lenni már, meg van amikor te se kívánod, de nem szerencsés nemet mondani.

Ez egy teljesen másik világ.

Míg egy olyan lánnyal akinek tényleg magas a libidója megint teljesen más. Ott már számítasz te is. Nem mániákusan keresi a kontaktust. Sokkal emberibb a kapcsolat.

2021. dec. 22. 14:03
 10/17 anonim válasza:
kilences: Köszi, hogy leírtad. Az ötös válaszoló voltam.
2021. dec. 22. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!