Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan nimfomán lány...

Van itt olyan nimfomán lány akinek lenne kedve beszélgetni? 20f

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 10:44
1 2
 11/17 anonim válasza:

#10

Nincs mit.

Igazából nekem az első barátnőm volt ilyen akivel először volt úgy minden is. Tényleg elég nehéz volt. Én ugye teljesen tapasztalatlan voltam, de ugye megkedvelt, lehet látott bennem némi potenciált vagy nem tudom. De míg nem teljesítettem rendesen addig összefeküdt más pasikkal is, akár naponta párszor is. Tényleg nem volt kellemes dolog ez egy első szerelemben. Csak hát én is hülye voltam még akkor. Meg tényleg jól esett az is, hogy bármikor csináltam volna ő simán alám feküdt. Jó volt gyakorolni, csak ha nem elégítettem ki rendesen utána ment másik kanhoz kb amint elköszöntünk. Utána volt egy kicsit "egyedi" beszélgetésem egy lánnyal, ami mély benyomást tett rám. Utána kezdtem el egyre jobb lenni az ágyban és akkor elég voltam már neki egyedül én is. De ha füttyentett akkor ugrani kellett bármikor vagy ment máshoz. Meg tényleg ha nem kedvelt volna annyira, vagy nem látta volna ezt az énem akit még én se ismertem, lehet nem is ment volna bele 1nél több aklalomba, mikor már elsőre se tudtam vele mit kezdeni.

Amúgy egy napot mikor volt idő a dolgokra kb úgy kell elképzelni, hogy megujjaztam vagy 20szor, meg lefeküdtünk 2-3 esetleg 6 alkalommal is. Attól függ mennyi ideig tartottak az együttlétek. Ha ilyen 8 órás abból nyílván nem volt sok. Ha csak 1-2 órás abból volt több is. De mindíg ő mondta, hogy mikor lehet leállni. Nekem nagy beleszólásom nem volt a dolgokba.

Ugye ez tényleg olyan, hogy neki kell megkapni amit akar. Ha te nem tudod megadni, majd más/mások megoldják. De még szex kapcsolat is érdekes lenne egy ilyen nővel, úgy ha nem tudsz extrém módon teljesíteni akkor abból max 1 alkalom lesz. És ott nem te leszel a király, te számára csak egy eszköz vagy, egy tárgy. Ott nagyon ciki ha 10 percnél többet nem tudsz nyújtani, vagy akár egyszer elmegy a lány de ő még akarná, de te már nem bírod. Ha másnem öltözik és lép máshoz, de akkor hozzád már nem biztos, hogy vissza megy. Ez ugye egy átlag lánynál is megfontolandó, hogy lökött rajta vagy ötöt a srác és már le is állt... Ezzel a sráccal mégegyszer már nem biztos, hogy kezdene. De egy ninfomán?? Szóba se állna egy ilyennel mégegyszer.

2021. dec. 22. 14:48
 12/17 anonim válasza:
Köszi, hogy ezt is leírtad. Igazából ha ez ninfomán... Akkor én is az vagyok. Szinte rólam is írhattad volna ugyan ezt, csak itt én vagyok a csaj helyében. Pl egyszer volt egy barátnőm, aki csak azért tartottam, mert mindig itt volt, ha szex kellett nekem. Amikor meg nem jött össze a dolog, csak hívtam és jött... Szóval ilyen talonban dolog... Bár eddig sohasem gondoltam magamra nimfománként, mert azt úgy tudtam, hogy nem tud kielégülni. Szóval hogy mindig teper érte, de sosem éri el. Én meg kielégülök. Mondjuk a sokadik után. Stb...
2021. dec. 22. 15:07
 13/17 anonim válasza:

#12

De neked vannak olyan igényeid, hogy napi szinten többször és nincs olyan, hogy nincs hozzá kedved??

2021. dec. 22. 15:21
 14/17 anonim válasza:
13: Előző barátnőmet megkértem, hogy a farkammal a szájában aludjon el. Remélem ezzel mindent is elmondtam.
2021. dec. 22. 15:59
 15/17 anonim válasza:
Külföld
2021. dec. 22. 17:05
 16/17 Robert0712 válasza:
Sziasztok.Napokon át megállás nélkül csinálom (szer hatás alatt)havi1x van ilyen 5 napos maraton a párom már menekül.józan napokon is napi 3 -4x is de ha lehetne akarhanyszor csinálnám .Ez már nimfománia?
2022. okt. 13. 11:24
 17/17 anonim válasza:
Helo
2022. okt. 15. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!