Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az normális hogyha az embernek...

Az normális hogyha az embernek általánosban nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Mindenhol jobban kijövök mint a suliban. Vagy ez csak nálam van így?

2021. dec. 29. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Velem is így volt, nincs ezzel baj.
2021. dec. 29. 21:20
 2/8 anonim válasza:

Nekem egyetemen lett először barátom.


Mármint olyan barát aki tényleg az, és nem csak kihasznál/rajtam röhög.

2021. dec. 29. 21:24
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek gimiben esélyesebb, hogy jobban kijövök majd az emberekkel?
2021. dec. 29. 22:10
 4/8 anonim válasza:
Ezt nem tudhatjuk. Sokan azt mondják, hogy az embernek az utolsó lehetősége igaz barátok szerzésére a középiskola, de én pl. hiába szereztem ott barátokat, nem érzem azt, hogy a ballagás után tartós maradna a kapcsolatom bármelyikükkel is. Lehet te meg gimiben fogsz találni nagyon jó barátokat, mindenkinél máshogy van ez.
2021. dec. 29. 23:21
 5/8 anonim válasza:
Nyugi nincs veled semi gond. Viszont anyit tanácsolnék járj nYitott szemmel és legyél nyitott hátha mégis lesz valaki akivel baráti viszonyt tudsz kialakítani.
2021. dec. 30. 04:56
 6/8 anonim válasza:

Nekem voltak barátaim általánosban, de egy kivételével totálisan elkoptak. Szakközépben viszont az első órán* ismertem meg a BFF-t. Ott is inkább "haverokból" volt több és így ők is elkoptak.


Igaz barátot bárhol/bármikor odasodorhat a sors eléd, nekem most a munkahelyen van egy olyan kollegám, akivel baromi jóban vagyunk és már most oda-vissza is számíthatunk egymásra (nem csak a melóban), kezd barátsággá alakulni a dolog. :)


Szóval no para! :)


*Előre lettem ültetve mert hátul pofáztam ezerrel. 😅



43F

2021. dec. 30. 08:38
 7/8 anonim válasza:

Suliban nekem sem voltak barátaim, mert mindenki olyan volt, hogy kiröhögtek a hátam mögött, de amikor házi kellett, akkor meg szó szerint könyörögtek...

Na mindegy...

Nekem sulin kívül vannak barátaim.

De ez nem jelenti azt hogy suliban ne lehetne barátkozni.

2021. dec. 31. 04:16
 8/8 anonim válasza:
Nahát! Hány éves vagy?
2022. jan. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!