Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan applikáció ahol...

Van olyan applikáció ahol Pesten élő külföldiekkel tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tinderet badoot tudom..


Valami más?

Négerekkel, spanyolok, olaszok stb..


2022. jan. 9. 15:51
 1/9 anonim válasza:
Tandem
2022. jan. 9. 16:45
 2/9 A kérdező kommentje:
Letoltottem de nem enged belepni 7 napig szar..
2022. jan. 9. 17:54
 3/9 anonim válasza:
Nem szar az, holnap már valszeg használhatod is. Nekem is 7 napot írt de alig pár óra volt csak.
2022. jan. 9. 18:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor jo koszi:):D
2022. jan. 9. 18:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem enged bexd
2022. jan. 11. 07:18
 6/9 anonim válasza:
Te férfi vagy vagy nő? Illetve mi célból ismerkednél? Szex vagy kultúra, nyelvtanulás?
2022. jan. 13. 22:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Ferfi es akar mind a 3
2022. jan. 14. 14:24
 8/9 anonim válasza:

Az elsőre nem tudok jó megoldást.


Ha még diák vagy vállalj Erasmus keretében egy egy külföldinek segítséget. Ezt az Erasmus, vagy nemzetközi iroda szervezi, igaz abban a fél évben akkor rendelkezésre kell hogy állj neki, cserébe az adott egyetemen a külföldieket ismerni fogod abban a szemeszterben lévén, hogy közös programokat szerveznek nekik.


Vannak nyelvi intézetek itthon, van nyelvi tanszék ELTE Károli, oda bemesz adnak felvilágosítást nyelvi hetekről, programokról, ott pedig lehet találkozni külföldiekkel.


Ha csak az angol érdekel, akkor meg dolgozz multi környezetben és változatos emberek jönnek szembe.

2022. jan. 14. 14:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a tandem meg mindig nem enged regisztralni.
2022. jan. 18. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!