Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valóban nagyon elszálltak a...

Valóban nagyon elszálltak a nők igényei a társkereső alkalmazásokon?

Figyelt kérdés

A 18-40 év közötti korosztályra mindig is nagy volt az igény. Mindig nagyon válogattak, a férfiaknak alig volt esélye.

De manapság azt vettem észre, hogy már 50-60 éves korosztálynál is egyre nehezebb megütni a mércét. Aki igényesebb az nála 10 évvel fiatalabb, sportos, magas, jóképű, sikeres, magas beosztású vagy vállalkozó férfiakra vágyik.

A másik fele a dolognak a képek, a fotók. Mit mutat magáról az ember. Manapság hétköznapi képekkel semmire sem lehet menni. Elvárt a műtermi fotó, vagy legalább olyan képek ahol látni hogy azért van mit a tejbe aprítanod. Ha ezeket a feltételeket nem teljesíted, akkor jó eséllyel csak az elhízott, lerobbantabb, igénytelenebb nők állnak le veled. Elmondhatom hogy ebben semmi túlzás nincs! Sajnálom ha ez valakit megsért. Nyilván mindenkinek mások az igényei, de amiket az elmúlt években tapasztaltam, azok alapján állíthatom hogy ez a tendencia egyre erőteljesebben van jelen a tárkereső appokon.



2021. okt. 7. 08:55
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Gyakorlatilag igen, mivel az is egy húspiac.
2021. okt. 7. 09:28
 2/29 anonim válasza:

A nők a párkapcsolatot mindig is anyagi befektetésnek, üzletnek, haszon keresésnek fogták fel.

Lényegében, ha elég jó vagy, és folyamatosan tudod biztosítani azt a megfelelő szintet nekik, akkor egy ideig lesz nőd.


Nem is értem, hogy mi a kérdés.

2021. okt. 7. 09:31
 3/29 anonim válasza:

Igen így van, de ebben mi a meglepő? Mindig is így volt.

Filléres nők milliós igényekkel.

Az elvárt szintet maguk sem ugorják meg.

2021. okt. 7. 10:02
 4/29 A kérdező kommentje:
Jó, de itt most az 50-60 éves nőkről van szó. Azért kicsit erősnek érzem hogy ilyen mércét állít fel egy átlagos idősödő nő is, már bocsánat!
2021. okt. 7. 10:04
 5/29 anonim válasza:
Ez picit több összetevős. Az 50-60as nők is elkezdték használni az internetet. És látják tapasztalják hogy még a fogatlan bojler testű igénytelen szutykoknak is az egekbe van felnyalva az egoja. Ezért azt hiszik nekik JÁR mindaz amit a szulejmánban is látnak. És személyes sértésnek érzik ha pl nem maga Daniel Craig ír nekik. Ennyi... szinte semmiben nem különböznek a fiatalabb korosztálytól.
2021. okt. 7. 10:11
 6/29 A kérdező kommentje:

#5

Nincs náluk otthon tükör?

1-2 eset még oké, de ez tömeges jelenség!

2021. okt. 7. 10:14
 7/29 A kérdező kommentje:

A minap 30 nő jelölt be az egyik ilyen appon. Ebből nem túlzók 1-2 fő! volt olyan akire azt mondom, hogy oké még tetszik is! A többi 28 gyakorlatilag az általad említett bojler testű, erős dohányos, alkoholos, 60 év körüli, vagy bőven 60 feletti nagymama.

Nincsenek egyáltalán nagy igényeim, de azért ez egy kicsit erős volt még nekem is. Tekintve hogy józan életet élek, nem vagyok idős, nem vagyok elhízott, nem vagyok sovány, nem dohányzom, nem putris képet teszek fel, normál külsővel rendelkezem.

2021. okt. 7. 10:20
 8/29 anonim válasza:

Már bocs, de az ötvenes nők nem "elkezdték" használni az internetet. Hanem az elsők között voltak, akik Magyarországon internetet használtak a 90-es években.

94-ben már a mindennapi munkámhoz tartozott az internet, és kb. akkortól használtam társkeresőt is, egészen 2002-ig.

Imádom amikor a mitugrász milleniál azt hiszi, ő szarta az internetet, csak mert tízéves korától instázik. Üdv, egy ötvenes nő.

2021. okt. 7. 10:21
 9/29 anonim válasza:

#6: A legtobb hozzad hasonlo ferfi sem tud tukorbe nezni, mert azt hiszi, hogy neki jar a jo no, pedig keptelen tukorbe nezni es rajonni, hogy rossz fizikummal es igenytelenseggel csak a leglerobbantabb nok kozul tudnanak valogatni.


F

2021. okt. 7. 10:27
 10/29 A kérdező kommentje:

#9

Honnan tudod hogy nézek ki?

Fizikumom nem rossz, az arcom igen, ennek megfelelően válogatok.

2021. okt. 7. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!