Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki magára ismer esetleg?...

Valaki magára ismer esetleg? Kb. tű a szénakazalban, de hátha. Trollok kiméljenek.. köszi 😅

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma (január 16.-án)Budapesten a Bécsi út/Vörösvári útról 14.44kor induló 17es villamosra azt hiszem a Váradi utcánál felszállt egy lány akivel többször találkozott a tekintetünk..😅 sötét hosszú haja volt, sötét szem, fehér bőr, kb. 170cm magas. Fehér cipő, világos nadrág, fekete kabát, és kb. térdig érő hosszú, vastag fekete sál, és fekete maszk. Tudom töketlen voltam, hogy nem mentem oda..mire rávettem magam, le kellett szállnom..(én voltam a zöld maszkos srác fekete-fehér adidas táskával, ugyanilyen cipővel, szürke kabátban és világos farmerben)
2022. jan. 16. 22:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát haver, sok sikert, de szerintem ahogy írtad ez kb esélytelen. De tanultál belőle, legközelebb ne szalaszd el az esélyedet ;)
2022. jan. 16. 22:37
 2/12 anonim válasza:
Szerintem cuki vagy, sok sikert! :)
2022. jan. 16. 22:40
 3/12 anonim válasza:

Nebassz, pont akkor sétáltam arra és láttam is a csajszit. :D

Kicsi ez a Budapest, meglesz!

2022. jan. 16. 22:44
 4/12 A kérdező kommentje:

1.: Köszi bro, legközelebb nem hagyom ki!;)


2.: Köszönöm szépen!:)


3.: Akkor te vagy az első "szemtanú" 😅 tényleg kicsi, és legyen igazad!

2022. jan. 16. 22:53
 5/12 Dzsoki válasza:
Nem teljesen esélytelen. Próbálj meg,máskor is abban az időpontban arra lenni! Valóban,tökéletlen voltál,így most keresheted a tűt a szénakazalban. Sikeres keresést kívánok!
2022. jan. 16. 23:40
 6/12 anonim válasza:
Van egy Pesten láttalak nevű facebook csoport pont ilyen célra. Keresd meg és posztold ki ott.
2022. jan. 17. 00:13
 7/12 anonim válasza:
Hagyd békén a csajom, mert repül a tockos!
2022. jan. 17. 12:28
 8/12 A kérdező kommentje:
7.: Haha.😂 én nem lennék büszke ha a csajom más srácokkal így szemezne.. másrészt nem volt rajta foglalt tábla..😂 egyébként meg nem hiszem, hogy ennyiből felismerted volna, hogy pont a te csajod..csak ide jöttél keménykedni..
2022. jan. 17. 13:54
 9/12 anonim válasza:
Igazad van! Neki repül a tockos!
2022. jan. 17. 14:37
 10/12 anonim válasza:

Szerintem az egyik legeslegrosszabb taktika ha egy full ismeretlen srac egy full ismeretlen csajt kozelit meg az utcan.


100 bol 100 csaj el fog menekulni.


Engedd el szerintem, es probalkozz valami hazi buliban vagy ismerosok kozott.

2022. jan. 19. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!