Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki magára ismer esetleg?...

Valaki magára ismer esetleg? Kb. tű a szénakazalban, de hátha. Trollok kiméljenek.. köszi 😅

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma (január 16.-án)Budapesten a Bécsi út/Vörösvári útról 14.44kor induló 17es villamosra azt hiszem a Váradi utcánál felszállt egy lány akivel többször találkozott a tekintetünk..😅 sötét hosszú haja volt, sötét szem, fehér bőr, kb. 170cm magas. Fehér cipő, világos nadrág, fekete kabát, és kb. térdig érő hosszú, vastag fekete sál, és fekete maszk. Tudom töketlen voltam, hogy nem mentem oda..mire rávettem magam, le kellett szállnom..(én voltam a zöld maszkos srác fekete-fehér adidas táskával, ugyanilyen cipővel, szürke kabátban és világos farmerben)
2022. jan. 16. 22:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha jóképű vagy és értelmes, simán bejön. Ha menekül, jó csúnya lehetsz vagy látszik rajtad a nyóc általános.
2022. jan. 19. 12:41
 12/12 anonim válasza:
Írd ki Pesten hallottamba/láttamba, sokan megtalálták úgy egymást. Drukkolok neked! :)
2022. jan. 19. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!