Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Felső középosztálybeli családb...

Felső középosztálybeli családból származom, hogy találhatnék olyan barátokat, akik nem tesznek folyamatosan megjegyzéseket arra, hogy én mennyire kivételes helyzetben vagyok, akik nem irigykednek, nem húznak le, stb?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 00:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mit ertesz felso kozeposztaly alatt?
2022. jan. 17. 01:16
 2/15 anonim válasza:
szerintem a beszéded alapján mindenki látja még is hol hordod az orrod
2022. jan. 17. 02:04
 3/15 anonim válasza:
Én csak csövesekkel ismmerkedem
2022. jan. 17. 05:39
 4/15 anonim válasza:
Az utcátokban egy másik osztálybeli
2022. jan. 17. 07:17
 5/15 anonim válasza:
Engem az utca nevelt fel, nem is bánom. Ma már sok pénzem van de az nem lényeg. Gáz, víz, villany oszt jó napot.
2022. jan. 17. 07:54
 6/15 anonim válasza:

Szerintem ez nem azon múlik, hogy ki-milyen "oszályba" tartozik, hanem, hogy mindenki megbékélt-e azzal amit saját maga tud teljesíteni és elérni az életben.

Vannak nálam sikeresebb illetve sikertelenebb barátaim is, de sose irigykedtem arra, hogy miket érnek el, hanem örülök a sikereiknek. Szóval inkább azt tanácsolnám, hogy olyan embereket gyűjts magad köré, akik meg vannak elégedve magukkal, vagy önismereti szinten túl tudtak lépni az irigység és sárgulás ösvényén.

2022. jan. 17. 07:54
 7/15 anonim válasza:

Ehm... kérdés: te eddig hogy hogy nem voltál olyanokkal?


Én közép-közép/felső középosztálynak mondanám a szüleimet (nyilván én nem tettem hozzá semmit csóri gyerekként), és alapból olyan iskolába mentem, a baráti köröm is olyan, etc. Mivel a szüleim/családom által eleve ebben a körben mozgok.

2022. jan. 17. 09:20
 8/15 anonim válasza:

Szia!


Átérzem a helyzeted. Apám ügyvéd, anyám bírónő... Az életünket ez nagyon meghatározza, minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy jóval az átlag feletti színvonalon élünk, gondolom nem kell részletezni. Anyámék nem is szeretik ha szegényebbekkel barátkozom, ezt nagyon utálom, mert én mindenkivel igyekszem normális lenni, senkit nem nézek le. Szóval nehéz ezt így megélni, de én kitartok a nézetem mellett, javaslom te sem az anyagi különbségek szerint barátkozz. Persze, engem is próbáltak kihasználni, de ezt hamar felismertem, ezt nyílván nem kell engedni, sőt én meg is szakítottam az illetővel a kapcsolatot. Legyél nyitott, de azért figyelj oda.

2022. jan. 17. 09:38
 9/15 anonim válasza:
Mondjuk nem írod ide ki már a kérdésbe!!
2022. jan. 17. 15:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem is felső, sztem normál középosztálybeli vagyok, de nem is az "osztályon" van a hangsúly. És nem nézek le senkit személyesen az anyagi, társadalmi helyzete miatt, csak a "vesztes", negatív mentalitás zavar, és ezt azért sokszor érzem. Vannak, amik, sajnálatják magukat, de tenni nem akarnak azért, hogy jobb legyen nekik, pedig tehetnének. Irigykednek, fanyalognak.
2022. jan. 18. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!